Skocz do zawartości

bohater książkowy- Czerwony kapturek


belzebub

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kapturek jest totalny, jakby nie tytuł pomyślałbym żę to szalony inkwizytor - ale nie ugrzeczniaj go , bardzo mi sie taka interpretacja podoba:) Fajna pracka, jakbys tło zamiast burozielonego dal bardziej niebieskawe i wiecej cieplych kolorow z przodu to nabrałoby to przestrzennosci. Na razie całosc dośc płaskie wrazenie sprawia. Tak z samo z promieniami zza drzewek- sugerują ze znajduje sie tam silne źrodła swiatła, a żaden sposob nie przekłada się to na oswietlenie sceny.

Ale i tak jest git:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka zmian. dzieki za komentarze. Widze ze wilk troche zostal przycmiony przez kapturka, ale wlasnie o to chodzilo, w koncu kapturek to psychopata, i wyrafinowany sadysta, chodza sluchy ze z niejakim lesniczym rozpruli wilka, i wypelnili go kamieniami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych ktrzy nie znaja bajki.

!!! SPOJLER: Czerwony kapturek ucina sobie mila pogawedke z wilkiem w czasie ich pierwszego spotkania !!! KONIEC SPOJLERA :D

 

Gites pracka,ostatni obrazek ma odmienny od poprzednich klimat, ale i tak jest zajefajny, taka sielanka, chociaz moze rzeczywiscie ten plaszcz wystajacy z dolu troche sie zlewa z cala postacia, ja bym go odrobine skrocil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wlazłem tu po kilku dniach i niezłe postępy.Tylny plan i niebo super.Drzewo z prawej też, natomiast te po lewej za płaskie.Nie czepiam się ,tylko piszę o moich wrażeniach.Postacie też trochę płaskie i brak mi trochę klimatu może jakiejś mgiełki może odbicia kapturka w oczkach wilka ,może czegoś innego ale to są drobiazgi bez których można się obyć.Pozdrawiam.

Poprawiam się ,bo nie zauważyłem tych czerwonych oczek wilka albo za mało czytelne są albo monitor mam żle ustawiony :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności