Skocz do zawartości

Ogien wojny: Uciec... ale dokąd ?


Anibal

Rekomendowane odpowiedzi

Eh...

Skoro termin znˇw siŕ zmieni│, to mo┐e i ja co skrobne na \"bitewke\"...

Mam w planie scenke z uciekaj▒cym ┐o│nierzem (bŕdzie on zwrˇcony twarz▒ do ekranu), powa┐nie rannym. Wokˇ│ pe│no Âwiszcz▒cych kul. Nie bŕdzie to co prawda \"hardcore\" ale, dziˇry po kulach, szramy, banda┐e i krefff (lej▒ca siŕ strumieniami:D)...

Miejscem (jak siŕ wyrobie) akcji bŕdzie niedaleka przysz│oŠ, kiedy to na Âwiecie ╝le siŕ dzieje... wojny...

Tyle ┐e tym razem sprawcami konfliktu nie s▒ ludzie tylko maszyny (wielkie mechy, wyposarzone w setki dzia│ek)...

Co z tego wyjdzie sam nie wiem... ale postaram siŕ by by│o jak najlepiej:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Biped ni służy do robienia ciała. Tylko do jego odkształcania. Może posłużyć jako wzór proporcji, ale nie bardzo jako obiekt do renderowania, ja nie polecam. Można tylko po co:)

Będziesz miał tak jakby ubranie na manekinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartonfink: może i masz troche racji, ale ludzie są różni... a niektórym łuki brwiowe zakrywają całe oczy;) A biore twoje zdanie pod uwage i troche je podniosłem... co do czoła to można to wytłumaczyć nakryciem głowy, które będzie:)

booms: nie to nie autoportret, choć kto wie:D... hmm nie raczej nie... co do kącików to wiem że są narazie za duże ale będą okey... zostawiłem to na puźniej:P

bremen: dzięki za wsparcie:D

 

narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anibal --> nie chodzilo mi tutaj o wsparcie :)...po prostu powiedzialem jak u mnie jest z brwiami :)...

 

bartonfink --> I wypraszam sobie mowy ze jestem wybryk natury...to ze mam takie a nie inne brwi to nie znaczy ze jestem wybryk natury koles !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anibal - ja nie mam na mysli za duzych kacikow oczu, tylko za male galki oczne... to, co jest widoczne w oku, to zaledwie jakas 1/6 calej galki ocznej. Cala reszta jest schowana, ale mimi to po tym malym widocznym fragmencie galki ma byc widac, ze to jest fragment wiekszej plaszczyzny....... a osobno do tego jeszcze uwypuklenie zrenicy......

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Bremen

 

 

bartonfink --> I wypraszam sobie mowy ze jestem wybryk natury...to ze mam takie a nie inne brwi to nie znaczy ze jestem wybryk natury koles !!!

 

no nie poczujesz skruchy z mojej strony bo to byl tylko zart (pierwsze slysze zeby ktos kto ma duze brwi(sam mam niemale) byl wybrykiem natory ) wiec daj spokuj hehe no i joz nie taki \"koles\" ;)

 

:PPP

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności