Skocz do zawartości

Gracze w STARCRAFT\\\'a na BATTLE.NET\\\'ie pomocy !!!


ZikO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki :)

Pozdrawiam

 

-------------------------------

Mamy jeszcze jeden problem z bratem. Chcemy sobie zagrac na BN i kiedy przykladowo on zaklada gre to ja go nie widze i na odwrot. Czasami pisze nam, ze jest zbyt duze opoznienie, potem ze haslo jest niewlasciwe itd.

Podobno problem jest w zlych portach ... nie wiem o co biega. NA domiar wszystkiego zarowno on jak i ja wchodzimy bez problemow do innych gier i gramy sobie z innymi, a razem nie mozemy.

 

Czy moglby ktos wyjasnic w czym jest problem i jak z tego wybrnac !!!!

 

Gry sa orginalne, probowalismy na NetCrafc\'ie, na Europe i zawsze to samo !!!

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestesmy w Dialogu i laczymy sie przez modem.

Z tego co wiem kazdy adres IP w dialogu jest adresem samodzielnym. Nie ma zadnego firewall\'a.

 

Natomiast mam prosbe. Czy moglbys wyjasnic jakie jest ograniczenie bedac za firewall\'em, cz router\'em i jak ewentualnie (jedli jest mozliwosc) obejsc to.

Dzieki za info.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tu jest odpowiedz !!! Pozdrawiam wszystkich.

 

Cytat od Kayne\'a z http://forum.battlenet.pl/viewtopic.php?TopicID=7638

 

\"wejdz do regedita (wpisz regedit w okienku uruchom) na jednym z kompow używanych do gry w SC, wejdz do klucza:

HKEY_CURRENT_USER\\Software\\Battle.net

kliknij na \"configuration\" i kliknij prawym przyciskiem myszy w prawym okienku, utworz wartosc \"DWORD\", nazwij ja \"Game Data Port\" (oczywista bez cudzyslowow), kliknij teraz na niej prawym i wybierz \"zmodyfikuj\", w okienku ktore sie pojawi kliknij \"wartosc dziesietna\" czy jakos tak, w kazdym razie NIE szestnastkowa oraz wpisz wartosc 6113 i daj okeya. Jesli w tej sieci jest wiecej kompow z ktorych graja w SC to trzeba im przydzielac kolejne porty - 6114, 6115 itd az do maksimum 6119.

Na pierwszym kompie nic nie trzeba zmieniac, gdyz standardowo jest 6112.

 

Upewnij sie tez czy na firewallu forwardowane sa przydzielane porty (czasami forwardowany jest tylko port 6112), jesli ktores nie sa to trzeba to szybko zalatwic z adminem ;).

 

Powinno dzialac acz nie gwarantuje.

 

 

Dodam jeszcze, ze zewnetrzne IP to nie dowod ze mozesz bezproblemowo grac, jesli na serwerze jest Firewall, to trzeba zadbac aby porty od 6112 do 6119 byly otwarte Z OBU STRON, gdyz zazwyczaj otwarte sa tylko od wewnatrz i nie mozna zakladac gier, oraz z trudem gra sie w grach 2v2\".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności