Skocz do zawartości

Pojazd 3d & postac 3d: nielot007 & batman


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!!! my amatorzy:):) mamy zamiar zrobic wlasna mini bitwe chodzi dokladniej o seicento i jakiegos potworka

czas bitwy: do konca roku szkolnego (czerwiec 20)

zdjecia zamieszcze w najblizszym czasie (dzisiaj??)

jutro albo jeszcze dzisiaj pierwsze renderki samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by sikham

powodzenia

 

ps. ja mam koniec roku 30 kwietnia ;)

 

hehe ja tez:D...ciekawe czemu :D

 

Nielot- a czy czasem nie przedluzyli teraz wam roku szkolnego do 30 czerwca ?:D

 

A co do bitwy...seicento hmm...mogliscie wybrac cos lepszego:P no ale czekam na 1 rendery.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajci!!

wkoncu trzeba sie do roboty zabrac dzisiaj rano usiadlem sobie i zaczolem dlubac przy samochodzie

dlubalem nie za dlugo ale cos juz jest

 

audia81.jpg

 

audia82.jpg

uprzedzam ze dziura na grilla zmieni ksztalt tak jak w orinale i wiem ze jest troche za bardzo kwadratowo ale to zmienie :):):)

narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam o grilla chodzi ze mam go bardziej zaograflic nie ksztalt tylko zeby byl bardziej wypukly!!?? a o co chodzi z zejsciem maski na grilla jak jest krzywe???????? z gory dzieki!!!! za opinie

ps. nie wiem czemu swiatla sa inne robie na blueprin\'ach i jest rowno z linia!!!!??????

narka

 

ps.2. jak nie mozna zamieszczac obrazkow?? nie rozumiem:):):):) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche nas nie bylo ale powracam z \"updatem\":) bardzo malo zrobilem a tak naprawde to nic tylko troche zmienilem pare zeczy usunalem pare gugow kilka powstalo:):) (jak widzicie cos to mowta bo ja juz nic nie widze) wiem ze malo jest ale czau malo nie chce sie

 

render3.jpg

 

render4.jpg

 

i tu dwa linki inne kolory i takie tam (jeden duuuuuza rozdzielczosc(ale chyba fajnie wyszedl????)

 

http://nielot008.w.interia.pl/render2.jpg

 

http://nielot008.w.interia.pl/render1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozioo nieprawda z tą ogladalnościa 2 minibitwy w których brałem udził miały ponad 10000 odwiedzin każda :>

 

Nielot007 & Batman musicie rozkrecić ten biznes bo narazie wieje nudą na minibitwie musi sie dziać muszą lecieć iskry :D a modele być rozpalone do czerwoności od predkości modelowania a tu 2 tygobnie i jest maska i zderzak taki stuff to sie w 10 min modeluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, Pussik mam prozbe jesli mozesz zaznacz mi gdzie jest tak krzywo ze ,muj car wyglada jak po wypadku. zaraz zamieszcze render bez tex.. :))(przyznaje ze widze 2 miejsca gdzie jest strasznie krzywo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzywo.JPG

 

Sorki, za jakośc obrazka, ale ma on dzieki tmeu tlyko 17kB.

 

Dobr,a oglnie rozchodzi sie o to, ze jak nalozysz lakier to odbicia i zalamania cieni nie sa rowne. To najbardziej razi. Pomalowałam sobie troszke w paintcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale to niebedzie ta textura, mam zamiar zrobic wogule inną.dalem tutaj+ flat mirror, jak daje zwykla tex to nic takiego(tych ciemnych plam)niema. dzieki:) poprawie te zeczy:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomek007

no chlopaki powiem szczerze jak na razie to jest do dup* wogole mi sie to nie podoba nie bede mowil ktora pracka jest lepsza bo kazda jest na zenujacym poziomie mam do was prozbe albo zrezygnujcie z grafiki 3d albo skaczcie ze szkola i caly czas sie uczcie grafy

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos ci powiem, niewiem co jest grane ale niewidzialem zadnych twoich prac(jedynie 2 wypowiedzi)i na jakiej poctawie nas oceniasz!?lepiej robisz???ty mi mowisz ze mam sie uczyc grafy! (tak pozatym samochud niejest moja dobra strona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe już jestem troche się spóźniłem ale rybka mi zdechła =) . Ludzie to zaczynamy bitwe hehe co prawda to będzie mój pierwszy car ale sam jestem ciekawy jak mi to wyjdzie ^_^ Yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności