Skocz do zawartości

Grafika logo + buttons


Gość Menino

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sebastian Adamiecki
  • Ogólnie rozumiane sztuki walki
  • Poszukuje osoby do jednorazowego zlecenie
  • Formalizacja pracy do ustalenia
  • Obowiązki po ustaleniu formalizacji pracy
  • Brak szczególnych wymagań - warunek to umiejetności graficzne
  • Kontakt ze mną przez wiadomosc priv lub 605 100 265, albo piszcie pytania na forum - odpisze.

Dodatkowe informacje dla GRAFIKA LOGO:

 

Chcialbym zlecic komus poprawienie lub wykonanie nowego loga. W obecnym brakuje mi dynamiki i nie kojarzy mi sie ze sztukami walki (logo jest moja wlasnoscia - w kwestii jasnosci). Napis innywymiar.pl zostanie zamieniony na inny adres strony - dopuszczam jego calkowite usuniecie z logo. Haslo "Twoj czas - Twoja inicjatywa" jest tekstem przewodnim i nie chcialbym z niego rezygnowac. Miejsce umieszczenia tekstu w logo dowolne.

Zakres zmian: - jako trzon, ktorego dopuszczam zmiany w minimalnym stopniu (tj. kolorystyka, zmiana kata nachylenia czy inne miejsce kropki), to jest to co wyglada jak korpus czlowieczka z rozpostartymi rekoma i glowa. Natomiast kreska w gornej czesci logo (ponad w/w opisanym czlowieczkiem) moze zostac zmieniona, usunieta, itp - do ustalenia.

 

Wynagrodzenie do ustalenia - czekam na propozycje cenowe.

 

attachment.php?attachmentid=65904&stc=1&d=1252229976

 

 

Dodatkowe informacje dla BUTTONS:

 

Drugą częścią zlecenia jest zrobienie przycisków na strone www. Chcialbym umieścić w środku jakąś postać charakterystyczną dla danej sztuki walki (np. aikido - miecz samurajski lub postac w charakterystycznej pozycji) i ewentualnie napis sztuki walki pod postacia lub przedmiotem - tutaj trzeba ustalic ze mna jeden szablon dla pozostalych przyciskow. Zlecenie obejmowaloby przygotowanie jednego przycisku na rozpoczecie wspolpracy, a nastepnie znacznie wiekszej ilosci (szczegoly na pozniejszym etapie prac).

Przyciski wyobrazam sobie nastepujaco: jakis ksztalt geometryczny (jednolity dla wszystkich przyciskow) z jakims efektem swietlnym lub graficznym.

 

Wynagrodzenie do ustalenia - czekam na propozycje cenowe.

 

 

Mam pewne wyobrazenie i ponizszy jpg jest tylko nakierowaniem na wykonanie pracy.

 

attachment.php?attachmentid=65906&stc=1&d=1252231567

 

Jestem otwarty na Wasze pytania i sugestie. Jesli uwazacie, ze rozmowa moze byc dluzsza to proponuje przeslac smsem numer telefonu, a ja oddzwonie.

 

Zapraszam do wspolpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days

Popular Days

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności