Skocz do zawartości

Brazil a system operacyjny help :P


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) mam pytanko czy brazil chodzi pod winda 98 albo milenium? obecnie pracuje na XP ale zzera mi duzo pamieci i gdy robie cosik w maxiku to na maxiora mi muli...:(:(i chce w najblizszym czasie zrobic formata i zainstalowac jakis inny systemik ale gdzies czytalem ze pod 98 brazil nei chodzi :( a jak z final renderem? moze jest lepszy od brazila albo porownywalny a chodzi pod 98? prosze o pomoc:D z gory dzienx za odpowiedz :)

-pozdrawiam Barył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Jak ustawisz dobrze Win XP to będzie chodził szybciej niż 98 - sam byłem co do tego sceptykiem, ale jak przetestowałem to okazało się, że WinXP jest NIEZASTĄPIONY! :-)))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzienx za odpowiedz :) M@ti o jakich ustawieniach mowisz? przedstawie jak sprawa wyglada mam kompa: procek Athlon 1,7+Gh G-force2Mx400 64Mb no i najwiekszymankament mego kompa...128 DDRAM :( a narazie nie mam kasy na ram i kaszana qrde jestem poczatkujacy a wiec nie robie czegos wywalonego w 3 robie sobie robota i zeby cokolwiek wyrenderowac musialem wyrzucic jego nogi bo inaczej jak chcialem renderowac to motal w 3 i sie max wylaczal :(:( teraz gdy chcialem wyrenderowac robta bez nog czyli glowa korpus i rece to tez tak zaczal motac ze dupa :( idzie sie zalamac bo chcialem cala scenke zrobic :( a tu nawet nie moge go w calosci wyrenderowac nie mowiac o szczegolach i texturach :(:( renderuje brazilem czy to ma jakis wplyw? juz mnei niezly nerw bierze heh dlatego chce przeinstalowac system bo chyba xp zzera duzo pamieci :( jak macie jakis pomysl tosuper git bo ja juz jestem na skraju zalamania nerwowego ;) z gory dzienx wielkie za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to renderowalo mi sie ok godziny i konca nie bylo widac :( heh a wiec o przylaczeniu nog ,dorobieniu szczegolow narzuceniu textur, dorobieniu 2 postaci i otoczenia nie moge nawet marzyc :( nie mowiac o swiatlach..... jaki dol...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok oto 2 screeny ustawien brazila :) ale ni tylko przy renderowaniu zamula przy samym robieniu w maxie tyz i to jak :( dzis mnie taki maxymalny nerw wzial ze sobie krzyczalem na glos hehe :) i jak wylaczam maxa to musze kompa zerstartowac bo inaczej komp zamula :( pewnie to wszystko wina malej ilosci ram... heh ten post powinien raczej byc w dziale pomoc :) nei wiem dlaczego tak mi muli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAJ VIew rate na 5... zupełnie nie wiem po co dajesz 15... przy tym takim co renderowałeś powinno dla testów wystarczyć 5... a nawet mniej :P dopiero później by sie pasowało obydwa wartości zmienić... w przypadku gdybyś dał teksturki spokojnie możesz próbować na 5 gdyż nie doskonałosci właśnie maskują teksturki.... Shade rate, min daj na 0... to tyle co moge poradzić nie wiem czy pomoże.... cio dio ramu faktycznei masz mało... nio a system tio niewiem bo nie pracowałem na xp... osobiście mam łin 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cio dio area light to nie wiem... bo niemam brazila 1, znaczy nie działa mi bo nie zainstalowałem jeszcze maxa 4... pracuje pod 3 :P dlatego że wcześniej nie mogłem się nowszego dorobić... pozatym tego area light tio nie moge sie nigdzie u ciebie na renderze doszukać! hm... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno.... tam pisało że masz Athlon... ja kiedyś miałem Athlon xp 1800 znaczy nadal jest w kompie mego tatka niom i tego... po dosłownie 5 sekudnach renderingu zawiesza sie na amen... tak samo przy innych operacjach... bywa że zostawi się go na półgodziny samego... nic nie robi i sie przychodzi i dupa okazuje że z nie wiadomo jakiego poowdu sie zawiesza.. no nie wiem... podobno to zależy od chłodzenia i od łożyska.... bo przecież w końcu renderowali na atchlonie przy pomocy brazila kilka miliardów scianek niom nie??? i jakoś sie nie zawieszał :P a my tu tyle kasy wydaliśmy i dupa.... nie dało sie nic robić... chlip przykre... niom ale tamten komp naszczęście nie obciążam renderingami już tylko ten mój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TERAZ TY WZAMIAN POWIEDZ MI jak sie ustawia te teksty na dole!!!! :) te takie no ty cos masz np z tą wyobraźnią... wpisywałem we wszystkie pola i nie działa... czy to trzeba w jakąś klamerke obtoczyć czy co? gdzie to trzeba wpisać!!! PLEASE o pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh :) moze cosik mam z wiatraczkiem moja dziewczyna ma idetycznego kompa i musiala wiatraczek wymienic :) troche lipe miales z twoim athlonem.. mam 191Mb pamieci wirtualnej co do podpisu to wejdz w Osobisty panel sterowania [heh jak to powaznie brzmi ;) ] wejdz w edycje profilu i pomiedzy \"URL obrazka\" a \"twoim aktualnym nastrojem\"masz cosik takiego jak podpis :) wpisz tam cosik co chcesz kliknij edycja profilu i po sprawie :) dzis robie formata i instaluje na nowo Xp\'ka :( troche mi ise nei chce ale to ostatecznosc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buu to nie wiem dlaczego ci nei dizala :( napisz maila do Adka moze on wie co i jak wkoncu to jego forum :) zrobilem formata powieksze zaraz pamiec wirtualna i zainstaluje maxiora :) zobaczymy jak bedize dzialac! jak teraz sie bedzie walic to sie wnerwie...3majta kciukasy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Co do brazila i jego ustawień... przeprowadziłem szereg testów i napisałem już krótki review do niego, została mi jeszcze na koniec opcja kaustyki i nie mam czasu jej dokończyć. Jak się wyrobię to na przetsrzeni tygodnia będzie dostępny na mojej stronie kompletny opis najpotrzebniejszych funkcji brazila po polsku (i to w dialekcie zrozumiałym dla begginerów :-).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności