Skocz do zawartości

Cos pieknego - lampka


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc i czolem.

Lampke rozpoczalem i nie mam zamiaru konczyc.

Jest to moj 1 \"powazny \" model nie liczac paru modeli z tutoriali.

Praca nad nim byla swego rodzaju rozgrzewka do czegos wiekszego ... (Jak starczy mi zapalu to zrobie to \"cos wiekszego\")...;)

Model robilem na przestrzeni wiekow... ehm to znaczy miesiaca .. tak tak moje tepo pracy jest zawrotne ale nie lubie pospiechu czasami spedze 30 minut przed maxem czasami 1 godznie czasami nawet nie wlacze maxa.

Model jest bez textur materialow swiatla i otoczenia. I NIE MAM ZAMARU TEGO ZMIENIAC ;) to jest i bedzie do polowy zapisana karta moich \"dziel\".

Jako juz zrobilem ten model pomyslalem sobie ze napewno chcielibyscie podziwiac moje wspaniale dzielo i czerpac z niego natchnienie .

 

a teraz na powaznie wszelkie uwagi mile widziane. ( Teraz zapewne zapytacie po co ci komentarze jesli nie zamierzasz tego \"wytworu\" konczyc ? ) A no dlatego ze wasze jakze cenne uwagi beda brane pod uwage przy nastepnych projektach i nastepnych i nastepnych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A skad wesz ze nie ma zarowki za ta zielona szybka ? No dobra nie ma tam zarowki ale nie ma jej tam specjalnie gdyz brak zarowki symbolizuje brak natchnienia ktory jednak jest rekompensowany przez reszte lampki.

Tak wiec brak zarowki sprawia ze ogladajacy podwaja swoj zapal do pracy .... ( Ale pierdoly gadam)

Zatem ogladajcie i podziwiajcie to \"dzielo\";);)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mheh, fajnie... mam taka sama lampke, wiec nie powiem, ze jest nieszczegolowo zrobiona... co nie zmienia faktu, ze sam w sobie model jest dosyc prosty (czyt. maloszczegolowy) :D

 

mam zatem dla Ciebie \"wyzwanie\" - zrob IDELANA zarowke - ze wszystkimi drucikami i spiralkami... :P

 

powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porzucilem ten projekt juz sie nim nie zajme - raczej ;) no moze jak juz nie wiem jak bedzie mi sie nudzlo to zrobie ta lampke do konca - chociaz mam na koncie tylko 3 skonczone modele a nie skonczonych jest dwa razy tyle - nie wiem w czym tkwi problem - brak zapalu czy co ?A ten kto powie ze krece i gadam bzdury bedzie mial 100 % racji :D

PS prawde mowiac to nawet mylac (jeszcze miesiac temu) ze zrobie ta lampke do konca zakladalem ze nie bedzie tam zarowki - swiatlo mialo byc BARDZO MOCNE i stwarzac wrazenie oslepiajacego blasku zaslaniajacego zarowke. A jak zrobilem przewod w piec minut to prawie sie nie po.. zwymiotowalem ;) Jak nie robie jakiegos elementu dluzej jak 10 minut to mi sie poprostu nie podoba ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak jak mowie jak patrze w lampke to nie widze zarowki ;) a jak przestane patrzec to mi jakies plamy lataja przed oczami .

 

Boms --> zarowka ze spiralkami i drucikami jest poza moim zasiegiem - przeciez ja nawet szkla porzadnego nie potrafie zrobic ;)

 

Ale mowcie mowcie ile wlezie wasze uwagi sa dla mnie cenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wymodeluje moją lampkę:)

Moja jest bardziej skomplikowana. To siedząca panienka w spudniczce obejmująca jakiś konar. Z tego konaru wystaje żarówka. Abażurek dosyć prosty zwykły cylinder zwężony u góry.

No to czekam na renderingi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja.

Co do lampli to takze taka mialem (zaraz sie okaze ze wszyscy ja mieli ;) ). Co wiecej - takze ja zrobilem zaczynajac zabawe z maxem... byla moim pierwszym modelem...:)

To moze potwierdze moje slowa i pokaze wam moje wczesne dzielo: http://araval.republika.pl/galeria3d/lampka.jpg

Uwaga - 176.30 KB - 2048x1536

 

Kiedys tez myslalem ze moja lampeczka ma wszystkie mozliwe szczegoly i ze lepsza byc nie moze... Lecz teraz widze pewne niedociagniecia... np: krawedzie w realu nigdy nie sa idealnie ostre ;)

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem... :P moim pierwszym modelem byl stolik z kieliszkiem i \"kloszem\" (duza pokrywa na talez), a no i jeszcze oczywiscie krzeselko... ale to byly dawne czasy - 3D Studio 4 (od tego momentu mialem kilka lat przerwy az do wrzesnia tego roku...)

 

pozdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no az tak zle nie jest :) lampka nie ma zadnego zwiazku ze statusem uzytkownika maxa

 

Kazdy kiedys bladzil az wkoncu znalazl - kiedys probowalem darmowych programow ale nie ma to jak wypasiony kombajn ktorym jest max3ds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności