Skocz do zawartości

Anioł:Classic


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Wiem ze jes juz pozno ale postanowilem wziac udzial w tej bitwie. Moje postac jest klasyczna anielica przed walka.

NIe jast to raczej orginalne ale moze bedzie ciekawe i moze czegos sie przy tym naucze. Niestety nie mam netu w chacie i tu jest problem bo raczej zadko bede updatowal stan moich prac za co z gory przepraszam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm ona moim zdaniem w ogole bioder nie ma troche jakby \" zbyt meska sylwetke\" miala chyba ze koncept miles taki troche popracuj nad dlonmi

wdzianko swietne naprawde ceikawe troche w elfickim stylu ale bardzo bardzo mi sie podoba

 

@ Falcrum wloski to on texturka zrobi i zobaczysz jak fajnie bedzie :) tez texturka zwykle robie i fajnie wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak chcialem zeby byla delikatna i smukla ala chyba mi nie wyszlo.Macie racie jest troche za szczupla poprawie to jak znajde troche czasu.Mysle ze jak sie poprawi biodra i talie to ze wzrostem nie bedzie trzeba walczyc. Siatke glowy zamieszcze przy okazji.Co do oczu to bede z nimi walczyl nakladajac tekstury, twarz nie bede zmienial. Dzieki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popracuj troche nad twarzą - uwydatnij powieki, spróbuj kąciki ust wsunąć do środka, na pewno będzie bardziej ludzko... jak by nie było, postać prezentuje się nieźle, a na oddalonych scenach wygląda na robote zawodowca ;)

narq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i potrzebuje rady, chodzi o wlosy.Zrobilem taka szopke na jej dlowie bo nie chce uzywac zadnego pluginu tylko ladnie to wytekstorowac. No i za bardzo nie wiem jak, jesli ktos wie jak to zrobic na dosc dobrym poziomie i jest w stanie mi pomodz, to z gory byl bym wdzieczny. Kazda rada bedzie pomocna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anibal dobrze mowi, popraw oczy no i moze troche za plaska twarz.

a no i pod otworami w nosie cos ma, siatka jest chyba uwypuklona,

robi wrazenie jakby siakies koz(L)y czy cos tam byly ble albo

cos z nosa jej wyrastalo heh

 

no i pepek bo ten rowek wokol niego... nie powinno go tam byc

no chyba ze ona tak wysportowana i umiesniona :)

 

swietna anielica. czekam na riging:)

powodzenia!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Matys.. patrze ze sie niezle wyrobiles ;) i nawet zadnego glowa ani flary w kadrze nie ma :p . dobra.. do rzeczy.. modelik ogolnie wypas ale... nogi za dlugie i jakies takie dziwnie chude. pepek powinien byc srodkiem ciala. nie ma bioder! brzuch, biust, szyja i rece idealne. twarz hm... taka jakby zdziwiona ;) te oczy takie wystraszone. naloz jakas mapke na twarz - dobra texurka sporo naprawi i wyretuszuje. wlosy lepiej jednak jakims pluginem zrob bo tak to ciekawego efektu nie uzyskasz.. i te wlosy jakies takie za bardzo ulozone sa w tej chwili.. postac musi byc jakas dynamiczna a te wlosy takie powiewajace na wietrze. chyba ze mozna zrobic jej jakis helm czy cos co wieksza czesc fryzyry zasloni - np. jak ma desolation angel. te \"ochraniacze\" na nogach takie jakies za duze sie wydaja - taki watly aniolek by nie ulecial z takim zelaztwem na nogach ;) - moze lepiej byloby zmienic to na same nakolanniki (nie bedzie klopotu z kolanami i nie bedziesz musial ich ta ponczocha zaslaniac jak teraz). popatrz sobie na serra advocata tam jest to ciekawie zrobione. dorob jeszcze jakas bron - mieczyk czy cos.. (tylko z wielkoscia nie przesadz) i ustaw ja w jakiejs fajnej pozycji, ustaw wlosy zeby powiewaly i ta kieca musi falowac rowniez (np. jak ma akroma :D ). i bedzie spoko. aaa! i co najwazniejsze dorob jakies skrzydla! wtedy bedzie mozna sie jakos wypowiedziec i nad charakterem postaci pomyslec...

pozdrow ekipe.

ivanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmieniaj nic w proporcjach - taka moja

sugestia - biodra są wąskie, fakt, ale takie mają anioły przecież - lepiej

pasują niż rozłożyste jak u matku polki. Bardzo ładny model

- ale twarz faktycznie nie ładna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no.. nogi zdecydowane za dlugie! zobacz gdzie wypada srodek ciala - patrzac na screena tak jakos miedzy nogami w miejscu przeciecia sie z krawedzia spodnicy - conajmniej o dlugosc lokcia za nisko. a nogi jak sie skroci to i tylek powinien wygladac lepiej. odn. bioder to nie chodzi mi o zrobienie z niej jenifer lopez ale troche je uwydatnic - nadac kobiecego ksztaltu.

no i ta twarz.. trzeba cos z nia zrobic bo anioly z regluly piekne sa :p . moze sprobuj nalozyc teksture na twarz. moze jak dodasz ladne brwi, zarumienisz troche policzki i zrobisz rozowe usta bedzie wygladalo lepiej. i cos z oczami zrob zeby taki ewystraszone nie byly - przymroz je moze troche. a jak zrobisz ladna fryzurke to jeszcze takiego sexi loczka na tle twarzy zrob i bedzie wogole ekstra laska.. :p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwanu to Ty tu bywasz myslalem ze juz tym sie nie zajmujesz... ale milo ze sie odezwales. Dieki za uwagi ale to nie jest jeszcze koncowa scena i wiele jeszcze sie zmieni. A Serra Advocate to muj piczatkowy koncept wiec naprawde jeszcze wiele do zrobienia mam tylko nadzieje ze sie wypobie. pozdwowienia

P.S. nie wiem czy pojade na Metallice bie mam za bardzi kasy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czasem sie pojawiam.. a zajmowac sie to zajmuje sie rzadko.. na 2D sie przerzucilem raczej.. sprzet nie ten a po drugie nie wytrzymalem Twojej konkurencji :p (ale bede mial na 2 miechy lapa siostry wiec sie 3dsmax\'em pobawie :D ) dobra.. do rzeczy.

 

- nogi! skroc je! widze ze juz kombinujesz z druga czescia spodnicy zeby biodra (a raczej ich brak) zaslonic. :>

- twarz - popracuj nad jakas mina. sadzac po wygladzie i Twoim zamilowaniu do walczacych aniolkow ten rowniez dostanie jakis miecz. wiec niech ma troche zdenerwowany, skupiony wyraz twarzy.. wiesz.. takie brwi jak V. i mozesz troche nosek zmarszczyc i gorna warge podniesc odslaniajac zeby.. zrob chociaz te brwi.

- buty - wygladaja dosc smiesznie.. coprawda nigdy sie nie zastanawialem nad obuwiem u aniolkow ale to mi troche z tym ochraniaczem takie sredniowieczne zbroje dla koni przypomina... wogole nie pasuje ta czesc.. kobitka ubrana lekko, subtelnie a tu takie zelaztwo na nogach!

- skrzydelka spoko. :D choc ten fragment zbroji na gorze jakis taki nieszczegolny.

- fryzura - krytyke pomine - ale aniolek powinien miec bujna czupryne.. tzn. dlugie, puszyste i powiewajace na wietrze wlosy.. i ten adocatowy loczek :p

- i sprawa estetyczna taka.. do aniola chyba bardziej zloty kolor niz srebrny pasuje. gdzie tam aniolek by sie w takim blaszanym wdzianku nosil.. :p

 

to tyle. musze przyznac, ze postepy od czasow wspolnej \"rywalizacji\" poczyniles ogromne. pracka ogolnie niezla - ale prosze - nie spieprz jej teksturkami, poza itd.. bo pamietam ze miewales do tego tendencje (archon lol!). bede Cie bacznie obserwowal :p

 

apropos p.s.\'a - bez wykretow! ciala daj! masz tam byc! :>

 

aa... tu masz tutka fajnego o modelowaniu postaci - kilka elementow moze sie przydac - chociazby wlosy :D - http://www.3dtotal.com/ffa/tutorials/max/joanofarc/joanmenu.asp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dawno mnie nie bylo wiec napisze cos o scenie koncowej. Bedzie to powieszona na subienicy anielica w jakiejs katedrze tak zeby padaly na nia promienie swiatla, nie bedzie ona martwa ale konajaca i trzymajac amieczw dloni. Wiem ze to trocze pokrecone ale mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie jak nie to trudni nie pierwsza to bitwa i nie ostatnia, narazie zamieszczam poprawiona twarz... Ale co zrobic z wlosami nie mam zielonego pojecia (help,help) dobra to tyle. Pozdrowienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włosy już lepsze, tylko ten tył jest rażąco prosty... świetny makijaż... teraz to ma kobiecą urode, bardzo mi sie podoba jej buźka... pracuj tak dalej a doczekamy sie drugiego Bagińskiego ;)

 

wcinka: zrób bardziej wyraziste usta tzn. mniejszy blur :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest fajnie. Niezły makijaż, zdecydowanie lepszy kolor oczu. Włosy! - nie ta technologia facet! takie bryłowo-siatkowe włosy do gierek są dobre tutaj to Ci tylko loty obniżają.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no.. pomysl na scenke niezly.... poproacuj jeszcze nad wlosami! looknij tego tutoriala co ostatnio link dalem. miecz w dloni.. hmm..

a skoro bedzie konajaca.. to taki aniolek chyba nie da sie zywcem powiesic wiec wypadaloby troche krwi i brydu na stroju dac.. aa.. i skupiaj sie bardziej nad postacia niz reszta sceny bo chyba tylko to ocenie podlega.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt Chris słusznie zauważyłeś, co najwyżej po biodrach może sie podrapać ;) i nie tylko nogi ma długie, także brzuch...

zmnięjsz blur na ustach, zrób je bardziej wyraziste, a do włosów uzyj shaga :) będzie szybciej...

narq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności