Skocz do zawartości

Ustawienia vraya pod scene samochodu.


bbandi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dopiero co zainstalowałem vraja 1.50 i mam taki problem nie wiem gdzie co poustawiać żeby wrenderować zwykłego boxa z jakąś tam texturą i światło jakie ustawić tak dla treningu żeby to jakos wyglądało czy ktoś zna taki tutorial? byłbym wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co daleko szukac. TUTAJ masz świetny tutorial jednego z kolegów Claude. Mi bardzo pomógł zrozumiec podstawy, świetne jest to, że masz jakoś wytłumaczone co ustawiasz a nie tylko spisujesz wartości.

 

Pozdrawiam i życze powodzenia w nauce Vraya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAnowie czy można usunąć jakoś te znaki wodne z renderu w vray'u z wersji Demo ? Prosze o odpisanie tutaj bądź na priv jeśli ktoś zna takową metode ... Korzystam z vray 1.5 sp3a i 3dsmax 2010 64 bit

aaaaaaaaaaox.jpg

Chciałbym się pobawić v ray'em bo to chyba lepszy render od mentala czy jaki wy proponujecie na werjse maxa 2010 mental czy vray ? wiem że są podobne wątki na forum ale ja chciałbym odpowiedzi do tej wersji maxa i aktualnych wersji renderów... w necie jest full materiałów do vraya więcej niż do mentala dlatego chciałem zacząć od vraya... czy dać sobie spokój z vrayem bo takie same efekty mogę uzyskać z mentalem a mental jak wiadomo w maxie już jest...

Edytowane przez bartekb89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam słyszał od człowieka który przekopał się przez prawie całego vray'a i całego MentalRay'a że to ajnc kit, oba są jednakowe, tylko kwestia co komu wygodniejsze. A efekty idzie wszędzie niby te same uzyskać. Z czasem, żę jeden niby szybciej renderuje od drugiego, to też g prawda podobno - wszystko zależy od ustawień. A ja tam używam vray'a ,a dlaczego? - bo większość go używa ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności