Skocz do zawartości

POMOCY !!!!!


Gość przemek data

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przemek data

mam kamere cyfrową miniDV ale jak ściągne z niej jakiś filmil to niemożna go uzyć w max-sie jako teksyury ani jako tła. w edytoże materiałów nic sie niepokazuje tyko kolorek :( . Może jest na to jakiś plugin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie znam dokladniejszego rozwiazania tego problemu i sam nie mam kamery ale sprobuj pokonwertowac ten filmik na rozne formaty (divx, indeo, mpeg)...

chcesz go wstawic jako teksture (tzn.odtwarzac kazda klatke animacji na kazdej klatce edytora animacji w maxie) ?

bo nie wiem czy do konca rozumiem problem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze problem tkwi w braku dekodera, albo w tym ze jesli nawet masz dekoder to moze on byc niekompatybilny z maxem. ale pewien szczerze mowiac nie jestem. mi tez nie wszystkie animacje chca sie otworzyc i nie wiem co na to poradzic :(

 

darrow: jemu chodzi o to zeby tam gdzie w mapach jest mapa bitmap zamiast statycznego jpga lub bmp wrzucic *.avi i zeby film odpalal sie na np kuli.

 

prawda przemak data?:)

 

pozdrawiam

Alcor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, (nie bylem pewien :)

 

w takim przypadku na 80 % jest to brak kodeka lub bledny zapis AVI. Nie wiem jakiego programu uwywasz to zapisu filmow z kamery ale ja jak bawilem sie w wstawianie AVI tą metodą to nie wszystkie pliki dzialaly (nawet jak mialem kodeki) wiec sprobuj uzyc innego programu

 

mozliwe tez ze jakas niewiadomą metodą wylaczyles wyswietlanie tekstur (moze bawiac sie opcjach maxa ? :)

lub wylaczyles aktywnosc tej mapy...

 

Darrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności