Skocz do zawartości

Postać 3d: Twarz Pirata Japońskiego


Shogun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Coś jest nie tak z oczami, szczegółnie jeśli chodzi o rzęsy,na tym stillu wygłąda, jakby miał ich więcej na dole niż na górze, aha i włosy, przechodzą przez kołnierz pirata. Ogólnie może być,przynajmniej widać,że to japończyk, a nie chińczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozciągnięte, powiadasz.... No cóż, rysownik to ze mnie nie jest. A skąd widać, że to Japończyk (pomijając tytuł)? Chusta jest w planie, bo włosy nie układają się tak jak powinny - a zresztą za bardzo mi zwalnia rendering (scanline na razie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to najlepszy render (te cholerne niebieskie oczy) ale chciałem pokazać Pana Yoshimurę z innej beczki... I darujcie mi ten zez, poprawię to... Jak byście określili charakter tej postaci? Co wyrażają takie rysy twarzy? Napiszę później jakie było założenie. Ciekawe czy mi się udało.... he he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem ... to wlasnie na tej plazy zobaczyl jakas pania ... oczywiscie z obnazonymi cudownie uksztaltowanymi przez nature piersiami ... powiew wiatru rozwiewa jej lsniace blond wlosy ... a jej usta dopelniaja tego obrazu ... ktory w jego odczuciu jest tak zaskakujaco nieprawdopodobny ... ze wyraz twarzy za nic nie oddaje tego co czuje w tym momencie ... (wow ... ale mam pomysly ... chyba musze czesciej spotykac sie z ta moja ukochana bo mi dziwne mysli po glowie chodzia)

 

praca ladna ... jego twarz wyraza ... hmm nie wiem ... robi zla mine ? tzn powazna ? bo chce zaimponowac tej pieknej pani ?

 

pozdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie tam dżony dep! Moja postać musi być azjatą. Ale uwaga o oczach jest bardzo profesjonalna i wezmę ją pod uwagę w poprawie pracy. Postać miała przypominać Cary Hiroyuki Tagawa - taki aktor którego nikt nie zna. A zarost - no cóż dep mial gęstrzy - ten do azjata - Japończyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brwi i rzęsy (ten pan je sobie maluje?) do poprawy (lub wymiany). Co do charakteru postaci... Hmmm... Nie czuć go, a przynajmniej ja nie czuję.

Bump na czole tez można by ulepszyć (na jedną zmarszczkę 2-3 linie, żeby nie były na całej rozciągłości takie same...).

Popracuj jeszcze i może wyjdzie coś naprawde fajnego. Tyle, że jeszcze sporo roboty przed Tobą.

pozdr

kozioo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem fajny... ale oczy mi sie zdecydowanie nie podobaja.... z tymi oczami wygląda troche jak kobieta... co do jego wyrazu twarzy to jest bez wyrazu.... ja bym mu zaaplikował szyderczy uśmieszek... i smodyfikował spojrzenie na bardziej groźne.... owocnej pracy. salve.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem! Na razie nie będzie update\'ów twarzy, przynajmniej w tym tygodniu, ale może ktoś ma pomysł jak chustę zrobić? Reactorem, czy meshsmoothem? co lepiej? I jeszcze pytanko. Mają dominować czarne kolory w jego stroju, ale przy renderingu kiepsko to wygląda (już kiedyś próbowałem robić czarną skórzaną kurtkę). Co zmienić w materiałach, żeby ubranie było cxzarne - a nie czarną plamą na ekranie. (no i żeby nie wyglądało jak latex... Wkrótce update tych dziewczęcych oczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze z przodu... Mi tam się podoba, ale czekam na komentarze. Ja już pracuję nad teksturką (realistyczniejszą niż na początku. AHA! ROWR! ZA DŻORDŻA MAJKELA TO POWINIENEM SIĘ OBRAZIĆ! POszukaj na sieci zdjęcia Cary\'ego Hiroyuki Tagawa i powiedz, czy do niego podobny JEST!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja opinia jest taka: On nie wyglada jak pirat, powinien miec zmarszczki albo cos w ten desen, jakas blizne, nie koniecznie na pol twarzy ale musi byc po nim widac ze doswiadczyl ostrego zycia, a tak to wyglada jak jakis pieknis z filmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny ten facet (tylko bez podtekstów), japońca przypomina (nawet bardzo), oczy ma ok,tylko ucho przy łączeniu się z podstawą żuchwy wydaje mi się dziwne (chodzi mi o to miejsce gdzie wiesza się kolczyki - hihihi) coś z nim nie tak, jakieś takie przyklapnięte - popraw to,a model będzie super . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności