Skocz do zawartości

Blender - vray


Gość tedo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Sorry....wiem że buszując po necie znalazłbym co nieco ale - 1. brak czasu 2. ciekaw jestem opinii innych...

 

Jak myślicie - kiedy będzie można kupić oficjalnie wydaną wersję VRAY-a pod blendera. Wiem że to zależy od ludzi którzy nad tym pracują, ale może komuś się obiło o uszy co i jak w tym temacie.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

vray pod blenderem jest już dobrze rozwinięty ale niestety cisza ze strony Chaos Group, być może skuszą się ($$$) na to że vray jest wykorzystywany przez blendera i wypuszczą jakąś specjalną wersję ale wątpię, puki co demo od majki można testować, chodzi przecudnie a to tylko python script exporter, autor wspominał coś o integracji na poziomie C+ wtedy powinno hulać jak pod maxem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpytywałem, bo w przyszłości interesowałoby mnie zakupienie licencji na firmę.

No cóż - jest jak jest - trzeba poczekać ...

 

- dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V-Ray pod Blendera?

Tak naprawdę to jest eksporter scen do V-Raya przystosowanego pod Mayę 2008 lub nowszą, release V-Ray build 08529 lub późniejszy. Możesz ściągnąć demo najnowszego pod Mayę albo kupić :p www.chaosgroup.com jak zawsze :]

Mam nadzieję że informacja się przyda.

 

>>> n-pigeon, co stoi na przeszkodzie żebyś ściągnął demo? :D

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszkoda dość prozaiczna nie ma wersji na Linuksa. :)

Na stronie Chaos Group w dziale download dla Maya ewidentnie znajdują się wersje

 

maya2010_linux 64bit

maya2009_linux 64bit

maya2008_linux 64bit

maya2008_linux 32bit

 

gołąbku! :) No-a-widzisz-chaos group się zatroszczył o wieloplatformowość Linuksa. A cóż, Majka też jest również linuksowa ;)

Nie ma barier :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za chamstwo kiedy ja wszedłem na dema vraya pod maye były tyko exeki, co jest z tą stroną ja pierdziu.

 

Mimo wszystko nadal nie mogę tego znaleźć czy tylko ja jestem ułomny i gubię się na tej stronie?

 

edit

Już wiem o co kaman wy mówicie o strnie chaos grupa a ja z strony V-Raya trafiłem tutaj xD http://vrayinfo.vismasters.com/catalog/products/vray-for-maya_4555.aspx?product=4555&view_selection=Downloads

 

Internet potrafi być okrutny.

 

Jak będzie mi się nudzić, to się pobawię.

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W celu pobrania DEMO zarejestruj się na chaos group i się zaloguj

a następnie http://www.chaosgroup.com/en/2/downloads.html?s=v-ray-maya - masz tam vrajkę na Linuxa 32/64 pod Mayę. Potem plug-inem (skrypt Pythona, z http://blender.bevice.ru/ ) eksportuj z Blendera (wcześniej ustaw właściwy path do aplikacji V-Ray by silnik mógł działać z Blenderem) pamiętaj o właściwej wersji V-Ray - jeśli nie zadziała Ci instalka Majki 2008, spróbuj 2009.

 

Mam nadzieję że wskazówka rozwiąże sprawę i umożliwi Ci zabawę z renderowaniem w V-Ray scen z Blendera. Powodzenia ;)

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności