Skocz do zawartości

\"Bohater Książkowy\" - Zorya z \"Kryształowej szpady\"


giorgione

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy:D

Postanowiłem zwiąść udział w tym wydaniu bitwy. Jak sam temat wskazuje przedstawię tutaj główną postać barzdo sławnego komiksu bodajrzez z francji o piknym tytule \"Kryształowa szpada\". Bardzo spodobała mi sie główna bohaterka :), jest pięna odważna no i jej twarz po prostu powala:D, no dlatego ją zrobię - oczywiście w towarzystwie kilku złych opryszków - wkrótce wrzucę jakieś referencje no i moje zaczątki:D

 

Referencje:

 

zorya.JPG

 

zorya.jpg

 

zorya1.jpg

Pozdr

giorgione

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czolem g.

brite ma troche racji...co za sens kopiowac juz cos wymyslonego ???

ja tez dziubie bohatera komiksowego ale zrobilem sobie wlasna warjacje na jego podstawie...zachecam do podobnego zabiegu

ps. zreszta g. nie jestes chyba kopiarzem ???he,he(\"w pogoni za amy\"--motyw przewodni ;)

pozdrowka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy ten skrót miecza dobrze wygląda... technicznie narysowany jest dobrze, ale nie jestem przekonany... widziałeś ostatnią okładkę Thorgala? Tam jest celowanie z łuku i Thorgal patrzy widzowi prosto w oczy, łuk ma napiety ale jest w trakcie unozsenia... myslę że lepiej to wyglada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa kris ma racje, nadaj wiecej dynamiki tej postaci bo wyglada jakby stanela do zdjecia do pismia mangowego z panienami...w koncu to wojowniczka i calkiem zaciete babsko wiec moze troche dominacji w jej wzroku...no i rozstaw jej bardziej nogi bo ta postawa jest malo bojowkowa;)

pozdrowka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety z powodu nadmiaru racy nie mogłem w porę ukończyc prac i szkiców do tej edycji bitwy :(

jednak nie arezygnuje i w wolnej chwili zabiore sie za ta pracę - poniżej przedstawiam szkic ukończony w 40 %

 

co do gostka w tel będzie w pozycji ryczącej - widziany z przodu z podniesioną głową i wyciagniętymi do przodu rękoma. no i chyba go troszke zmnijszę.

no i będę musiał dodać jeszcze kilku przeciwników :|

 

pozdr

giorgione

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności