Skocz do zawartości

Od czego zacząć i jak długo trzeba się uczyć


kanias

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Jestem Sebastian i jestem całkowicie początkującym w 3D Studio Max. Przejrzałem tutejsze forum i nie mogę wyjść z zachwytu dla wiekszości prac, co ja gadam wszystkich prac. Mam nadzieję że piszę w odpowieniej sekcji, proszę o wyrozumiałość od administratorów.

Pytam.

1. Jak długo i jakimi metodami najlepiej się uczyć 3D Studio Max aby można było osiągnąć efekty w postaci wizualizacji takich jak na forum ? (chodzi mi o wizualizacje Interior i Exterior budynków wyglądających jak real).

2. Jak prowadzić naukę (chodzi o system samokształcenia) aby nie popaść w zniechęcenie ?. (przyznam że zależy mi na wizualizacji architektury, chę ją wykonać na własne potrzeby, właśnie rozpocząłem budowę domu)

3. Jak najprościej zacząć taką wizualizację, posiadam plik z Autodesk REVIT Architecture. którego zresztą trochę znam.

4. Jak np nadać elementom realistyczny wygląd na wizualizacjach, (chodzi mi o takie elemanty jak lustra, ramy okien, drzwi, zasłony, etc.), ściany chyba łatwo się daje stworzyć ?

 

PS. Mam chyba głowę do rzeczy technicznych, więc i do takich chyba też, znam Photoshopa, Corela itp.

 

Proszę o te kilka odpowiedzi na moje pytania

Dziekuję

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności