Skocz do zawartości

Anioł: MAG


Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zrobić Anioła maga.Mam nadzieje że choć trochę będzie przypominał wiem że nie wygram ale z Wasza pomocą się podszkolę Bo w końcu trzeba zabrać się za coś trudnego.....Kompozycję już mam w głowie.To na razie tyle render potem bo jeszcze nic nie zrobilem. Pozdrawiam i Życze powodzenia Wszystkim startującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wywal całość i zacznij od nowa. Poszukaj na różnych stronach siatek ludzi, którzy robią modele twarzy. Musisz zachować pewnien układ linii, zeby całosć nabrała ludzkich kształtów.

I nie zaczynaj twarzy od sfery. Nigdy:]

pozdr

kozioo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm teraz sam nie wiem co wybrać czy próbować ze sphere zrobić czy innym sposobem? A propo może mi ktoś powiedzieć jak sie splajnami robi ? Bo wiem że trzeba najpierw lewa strone obrysować i co dalej? Bo w tutkach jest tak na pisane że mi nie wychodzi bo mi sie linie nie łączą chociaż weld zwiększam o bardzo dużo....I jakim sposobem zrobić ubranie z kapturem takie jak ma mnich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timoti.. chyba troszkę za proste to jest.

Jak chcesz kulę użyć to zrób tak by wierzchołki jej w miejscach uszu wypadały i wywal je od razu. Szczerze to kulę ja używam na koniec. Najpierw robię oczka potem nos, usta, uszy, następnie kula i wycinam te miejsca co mam już zrobione. Kształtuję kulę i jakoś to wychodzi. Potem już tylko detale :)

 

To tak jak byś się pytał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy co z tego wyjdzie, narazie cieniutko, ale myśle że się nie poddasz tak łatwo...

Spójrz jak to robią zawodowcy... www.secondreality.ch jak nie widziałeś jeszcze tego tutoriala to polecam, dużo ci pomoże w rozplanowaniu siatki, dalej pójdzie z górki ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh Wy macie już dobrze że tak umiecie modelować a ja niedość że jeszcze tak nie umiem to co chwile mi się coś knoci i mam przerwy no i teraz taa brak maxa...:( Wiecie skąd można pobrać trial 3dsmaxa4 ? Bo na oficjalnej stronie niema no chyba że ja ślepy jestem i nie widze :) Dzieki wielkie za pomoc bo musze sobie chociaż te 30 dni pomodelować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nie odrazu rzym zbudowano , nie lam sie ucz sie na swojich bledach przygladaj sie swojim modelom szukaj w nich wad i staraj sie umiec je poporawic .... Jak zaczyanasz od twarzy to modeluj sobie narazie tylko glowy same glowy nic wiecej ,modeluj wszytko obcych, jakies paskudy tak az dojdziesz ze wychodzi ci juz niezle .... Potem to mozesz zaczoc od ciala róznego rodzaju ciala modeluj bez nug i rak i glowy sam korpus .... ja sie tak uczylem chwilowo jestem a Angli i chyba mojich prac juz ty nie ma ale mozesz sobie mnie poszukac hehehe... Bez nadziejny bylem ... ale tak zaczyna kazdy z nas uwierz mi :D

 

 

Wiecej cwiczen i powodzenia w nastepnej bitwie :D Nie lam sie tylko do roboty i pamietaj kazdy liczy na ciebie ze przeczytasz jego porady a nawet zrozumiesz krytyke i bedziesz umial je wykorzystac.... :D

 

Wlasnie na tym forum nauczylem sie modeloc i nie ejstem w tym mistrzem ale wiem sam po sobie jakie postepy poczynilem hehehe :D

 

do przyczytanka papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności