Skocz do zawartości

Autodesk Promo ?


miras

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja dzwoniłem, maja coś przygotować, boję się tylko, ze będzie jakiś problem z numerami licencji itd, bo kupowałem XSI 7 jeszcze przed premierą, czyli wersja download, pudełko mam 6.5 a na fakturze też 6.5 :( , w użyciu 7.01. A gość z rupika powiedział że z licencjami maja straszny burdel. No ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, upust 50% tylko dla wersji z subskrypcją, jest wyraźnie zaznaczone w faq'u. I tak dobrze zrobili, że jest opcja 'any version to 2010', bo jak dzwoniłem z miesiąc temu, to powiedzieli, że z 7.01 to 2010 nie da rady i trzeba nową licencję, czym ad przysporzył sobie kolejnego wkurzonego klienta. Ale myślę, że -50% (szkoda, że tylko w pakiecie z subskrypcją, bo jest mi ona jak śnieg w lecie potrzebna) pomoże mnie udobruchać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam cennik

Niestety wchodzi do tego subskrypcja Gold 1 year :( I poza nowa wersją programu, wielkiego supportu raczej nie ma, z tego co sprawdzałem, materiałów i treningów jest tak mało że płacić za to to żenada niestety.

 

Cennik:

 

Autodesk Softimage 2010 Commercial SLM WIN 1150 EUR netto/1403 EUR brutto

Autodesk Softimage Commercial Subscription Gold Suport (1year) 615 EUR netto/ 750,30 EUR brutto

RAZEM: 1765 EUR netto / 2153,30 EUR brutto

 

UFF...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności