Skocz do zawartości

Problem z tabletem


Corvi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Na poczatek male wyjaśnienie - mieszkam w irlandii, totez kupiłem sobie tablet Trust 6300, nie chcialem na poczatek wywalac kasy w bloto, żeby okazalo sie ze rysowanie mnie nie kręci wiec kupilem jakis podstawowy model. Problem jest taki, że gdy wlacze kompa i odpalam PS CS4 to tablet reaguje na nacisk przez jakies 30 min, później niestety traci ta właściwość no i nie wykrywa siły nacisku. Nie wiem w czym jest problem, pobralem najnowszy sterownik, na stronie producenta jest napisane, że sterownik w pełni obsługuje CS 4, zatem nie powinno byc problemów, no ale są. Nie wiecie w czym tkwi problem ? To, że sprzęt z niskiej półki to wiem, ale ogólnie sprawuje sie nieźle i można nim stworzyc naprawde fajne obrazki o czym juz sie przekonalem, gdyby nie ta nieszczęsna siła nasicku. Dziala przez 30 min a póśniej dupa.

Prosze o jakieś rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Własnie po restarcie jest ok, ale to samo dzieje się tez w corel painterze 11, działa przez kilkadziesiąt minut, a później przestaje reagować na nacisk, jak robie restart kompa to potem jest ok, ale przeciez tak sie nie da pracować ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności