Skocz do zawartości

Alpha


Klarion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

posiadam sekwencję video, z której potrzebuję wyciąć poruszającą się postać jednej osoby i wstawić do drugiej. W jaki sposób stworzyć, w oparciu o istniejącą, sekwencję video będącą alphą tej pierwszej (czarne tło i i w białym kolorze zarys poruszającej się postaci) ? Słyszałem, że da się to podobno jakoś zrobić w Adobe Premiere...?

 

Pomóżcie proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Da się to zrobić na wiele sposobów...

jeśli tło jest jednolite to wchodzi w grę kluczowanie...

Jeśli tło jest syfiate i paćkate, to animowana maska wektorowa... będąca obrysem tej postaci... troche to może byc pracochłonne ale efekt będzie oki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tło jest syfiate i paćkate, to animowana maska wektorowa... będąca obrysem tej postaci... troche to może byc pracochłonne ale efekt będzie oki...

 

swietna sprawa nie wiedzialem ze cos takiego wogole mozna zrobic myslalem ze tylko da sie cos w tym stylu zrobic metoda blue box:( wie ktos moze przypadkiem:) gdzie mozna cos wiecej o tym poczytac?:) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metoda blue box, to chyba jedyna słuszna, bo wystarczy raz kliknąć i po sprawie... (no przesadziłem.. może ze dwa razy :))

Ale Piotrku... gdybyś się uparł, to możesz nawet klatka po klatce w Photoshopie wymazywać tło :)

Co do masek wektorowych, to rzeczywiście świetna sprawa... maskować można praktycznie wszystko co się da...

Gdzie o tym poczytać... ja w helpie od After FX trochę znalazłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności