Skocz do zawartości

TELEDYSK 3D:2FAST FURAS


argail

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam :) ja i tak wole Twoje 2d...które widziałem na cgtalku i na f3d :)

 

a furki niczego sobie...jak zobacze anime to wypowiem się na temat ich modelingu :) ale coś mi się zdaje że z warszawy jesteś :D bo takich \"niedzielnych kierowców\" Ci u nas dostatek :) no i autobusy ZTM mają podobną texturę do tych które mi się zdarza widywac :D

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu zrobilem divx-y ufff..

Niestety moze byc maly transfer dla tego polecam ten najmniejszy...

 

 

http://www.orkafilm.com.pl/2ff/zazdrosc_12mb_288 (LOW)

 

http://www.orkafilm.com.pl/2ff/zazdrosc_30mb_480.avi (MED)

 

http://www.orkafilm.com.pl/2ff/zazdrosc_60mb_704.avi (HIGH)

 

lub ze strony:

 

http://www.orkafilm.com.pl/2ff/

 

POZDRO ... !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60kb/s to przynajmniej jak dla mnie dużo:)

Co do animki to bardzo mi sie podoba,bardzo milo sie ja oglada,mimo nawet ze jest klip od hip-hopowej muzyki:)Jak na taka długosc wszystko bardzo dobrze zostalo przmyslane,rozniez i sam warsztat jest niczego sobie...ogolnie chcialbym pogratulowac zrealizowanego projektu, mało komu ostatnio udaje sie cokolwiek skończyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

animacja jest świetna, kilka razy kwiczałem ze śmiechu :D zwłaszcza jak koło siurającego policjanta uderzył w ścianę kołpak i ten zaczął się poniewierać lejąc we wszystkie strony :D widziałem to już wcześniej na VIVA, ale chętnie potrzymam to na dysku, żeby pokazywać każdemu kto tylko do mnie wpadnie :)

co do strony technicznej też się nie będe czepiał, bo jak na mój gust wykonanie stoi na równie wysokim poziomie jak i historia :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. czemu maluch sie trzesie na poczatku filmu? ;)

 

Nie wiem tak pozno trafilem na animke. Ogolnie swietnie opowiedziana historia, postacie troche odbiegaja od ogolnego environmentu, ktory na stop klatce wypada bardzo realistycznie i przekonywujaco.

 

A.. pare lat temu po maturze zrobilem filmik w ktorym atakuje dyrektorke krzeslem identycznie jak to robi Babcia w koncowej scenie. Wspomnienia powrocily.. :)

 

 

Ogolnie super, piona dla tworcow ;))

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyka zniszczyła jakiekolwiek miłe doznania z tym filmem, to jest teledysk... nie ma nic wspolnego z muzyką (nie mowie tu o tresci) przebiegi tytmiczne są wyssane z palca, akcenty w filmie nie odpowiadają akcentom w muzyce, klimat filmu bynajmniej nie wspołgrał z klkmatem (o ile taki istnieje) tego wycia w tle. dramaturgia i dynamika w filmie leciały jak chciały nie mając nic wspolnego z muzyką (uzywam słowa muzyka, przpraszam za obraze tego pojęcia). tyle na temat \"teledysku\" teraz technika. tu juz lepiej o ile nie wykraczamy poza ramy jednego ujęcia, montaz jest kiepski, rytm bylejaki, nie czyta sie wogole. całokształ wydaje sie za sterylny i sztuczny, to wina oswietlenia, sprawiało wrazenie jak z gry gta. czy raczej NFS ugrd. mode lepsze ale nadrabiały za duzo texturami, nie zawsze to zdaje egzamin, a juz na pewno nie w tedy kiedy są liczone dynamicznie odbicia. fizyka... tu duzo lepiej czuje sie fizycznosc obiektow, mięso sie buja a fury sie slizgają... kamera.. to samo co do montazu.. maniera 3d... latac kamerą ile wlezie bez łądu i skłądu w kazdym ujęciu inaczej... reasumując moja ocena w skali 1 - 6 to 4- . wywal muzyke wstaw inną i bedzie 5, bo potraktuje to jako zabawny short. (ktory defakto zabawny jest srednio).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 3 miesiące to powiem Ci szczerze nielada wyczyn...... musiałeś się nieźle nagimnastykować .....spałeś, jadłeś wogóle ? Chyba nie ..... także fajny filmik ..szkoda mi Cię bo musiałeś coś z 10 kilo spaść na wadze ale nic to .... he najważniejszy jest efekt. Gratulacje pokazałeś że \"człowiek ze stali\" żyje i ma się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności