Skocz do zawartości

Zamienniki tuszy.


natas

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam tuszu do urządzenia wielofunkcyjnego Brother 165c .Widziałem na allegro zamienniki naprawdę tanie i pojemne .Szybko zauważyłem ,że oprócz cen i pojemności różnica est również w oznaczeniach .Czy ktoś ma doświadczenie z tego typu tuszami .Jaka jest różnica w jakości ,czy faktycznie aż tak bardzo spada i nie warto po nie sięgać .Jak się ma do tego pojemność ponieważ do urządzenia były dołączone znacznie mniejsze kadrige a te oferowane mają większą pojemność czy to na pewno będzie zgodne z moją drukarką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

natas, z drukarką miałeś tusze pełnej wydajności, Brother do atramentówek załącza pełną eksploatację producenta, z tym, że pierwszy komplet w tego typu drukarkach wystarcza zawsze na mniej wydruków ze względu na spływanie tuszu kapilarami do głowicy. Co do zamienników, to jak już KLICEK powiedział, zamienniki są oznaczane analogicznie jak oryginały. W 165-tce masz serię LC980BK/C/M/Y i takich właśnie powinieneś szukać. Na Allegro na pewno znajdziesz cudowne(?) komplety po 50zł za 12 tuszy. Trzeba tylko pamiętać, żeby w tego typu drukarkach (ze stałą głowicą) zachować ostrożność przy stosowaniu zamienników z tego względu, że bardzo ważna jest tutaj odpowiednia gęstość i skład tuszu. Zbyt gęsty tusz może po prostu zapchać głowicę.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję się rozeznać co do producenta i dam Ci jeszcze znać. BlackPoint'a możesz spokojnie brać, ale te akurat są dość drogie, bo 100zł trzeba liczyć za komplet 4 tuszy (kupowane osobno). A repy? Who cares?:D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności