Skocz do zawartości

po co ja sie tego wszystkiego ucze ? czy to ma jakiś cel ?


m@szyn

Rekomendowane odpowiedzi

czasami się zastanawiam po co sie ucze tej grafiki 3D skoro zaniedługo pewnie wyjdzie 4D gdy już będe profesjonalnie obsługiwał 3dmax-a wyjdzie jakiś 4d max :/ noi pewnie znów będę musiał się przeżucać w nowszą tehnologie ... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie mam zielonego pojacia ile masz lat ale pownienes byc na tyle inteigentny by zrozumiec ze nie stosowanie sie do zalecen moderatora upominajacego o respektowanie regulaminu grozi banem.

 

poczytaj regulamin. swoje watki zakladaj w odpowiedznich dzialach z regulaminiwym tematem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4d.... X Y Z + czas.... rzeczywiscie technologia przyszłosci.... to ci co aniacje robią to są wspomagani przez obcącywilizację z marsa ktora chce -przyspieszyc rozwoj cywilizacji an ziemi.. no ale tylko wybrani mogą narazie pracowac w 4d....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m@szyn, nie marudź, tylko bierz się do nauki. Wykańczaj każdą prace, bo choćby powstały jakieś niesamowite ułatwienia w samym modelowaniu (w co wątpię) to malowanie tekstur, oświetlenie, kompozycja to elementy które nie zostaną \"usprawnione\". Musisz się tego nauczyć dokładnie tak jak robili to ludzi sprzed 100 lat.

 

Fakt, że za parę lat będziesz modelował z goglami na oczach i wymachując rękami nic Ci nie pomoże bez gruntownej wiedzy i wrażliwości estetycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czterech wymiarach to teorie Einstein opracował. W jej skład wchodziły X + Y + Z + Grawitacja. A 4D to może ci się Cinema o uszy obiła ;]

 

Jeśli nie wiesz po co masz się uczyć - to tego nie rób i nie zawracaj ludziom głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dor--> Od kiedy czwartym wymiarem jest grawitacja??

Czas owszem, ale grawitacja?? Kurcze, a żyłem w przekonaniu, że każdy animator pracuje w 4d, no ale siem chyba pomyliłem :P . Swoją drogą cztery wymiary to pryszcz, parę lat temu próbowałem sobie wyobrazić rzeczywistość pięcio wymiarową ;) ..... i do dzisiaj próbuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności