Skocz do zawartości

[Web-art] Prace do oceny


3rdtrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialem przedstawic swoje pierwsze prace na forum www.max3d.pl.

www.idraw.republika.pl - to taka moja mala galeria, w ktorej umieszczam rozpoczete projekty ;)

Przy okazji, przydalyby sie jakies uwagi i komentarze.

 

Ps.

Przepraszam za rozmiar swf \"do u like football\" (okolo 150 kb :/ - heh ), ale zabraklo mi juz dzisiaj czasu na dokonczenie :(

 

Ps. 2:

W razie, gdy nie pojawi sie banner,z napisem do u like football\" - mozna skorzystac z tego linka:

http://www.forum.pcmaniak.pl/ftopic9442.php

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Probowalem zmniejszyc rozmiar, jednak natrafilem na pewiem problem.

Nigdy nie interesowalem sie zbytnio, jak duzy rozmiar ma plik. Chodzi o zachowanie dobrej jakosci obrazka,czy Twoj sposob jest na to dobry? Po zmniejszeniu wielkosci obrazka do 20 kb, niestety efekt we flashu jest beznadziejny :(

Ogolnie, doszlem do wartosci 60 kb ( tyle teraz wazy swf) i nie wiem co poczac. Nie jestem pewien,czy dokladnie zrozumialem Twoj sposob (nigdy nie stosowalem tej metody). Mozesz mi jakos zaprezentowac, to o czym wspomniales? ( jesli to nie klopot )

 

Pozdrawiam

3rdtrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem to robiac porzadki na dysku, wzialem sie kiedys za ten banerek i widac cos mi przerwalo.

 

No wiec w skrocie widac na czym polega ten moj koncept. Wycinasz w PSie odpowiedniej wielkosci fragmenty, laczysz je w jeden obrazek i kompresujesz do jpg. Najlepiej w fireworks.

 

Pozniej we flashu tniesz obrazek ponownie na 4 czesci i kazda z nich animujesz zaledwie lekko przesuwajac. Przeskoki miedzy fragmentami tuszujesz fade-outem, albo jakims rozblyskiem.

 

wipp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności