Skocz do zawartości

white world


ttaaddeekk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gratuluje ukończonego projektu:) Animka bardzo mi się podoba, ale uważam że 2 momenty mgłyby być bardziej dopracowane. Chodzi mi o zbliżenie na to coś wewnatrz głowy robota i lot. W 1 nie podobają mi się materiały i oświetlenie, a w 2 to, że robot zupełnie się nie porusza. Poza tym - ładnie:)

pozdr

kozioo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film mi sie generalnie podoba, modelowanie to majstersztyk :) materiały tez, ale co do samego \"kina\" to srednio... pomysł mozna by jeszcze dopracowac ale powiedzmy ze to jeszcze sie jakos broni. ale muzyka, kompletnie nie pasuje do obrozu, jest tam w pewien sposob narracyjna,, to tak po najnizszej lini oporu poszedłes... tu mozna było jesze drugie tyle zyskac innym podejsciem do udzikowienia... troche oddechu! zrobiłes klaustrofobiczny klimat muzyki do przestrzennego surrealistycznego obrazu! ... no i animacja postaci... ok czepiam sie w koncu to roboty :) ale kamera... pare fajnych trików \"matrixowych\" lae połowa ujęc sie nie montuje, i kamera niekiedy odbiera znaczenie obrazowi.. troche nie przemyslana.... generalnie nie ma rytmu twoj film... ale jak juz mowilem podoba mi sie mimo wszystko... lubie takie klimaty sterylne cos jak z All is full of love\" biork.. coprawda było juz tego wiele na swiecie ale.... :)

 

ps. zapomniałem wspomniec ze nie masz praw do muzyki, więc jakie kolwiek konkursy Cie omijają.... a szkoda...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiony. I nowinka obrazkowa podpięta :)

 

\"I\'m not a slave\" :) - fajny pomysł :) Podoba mi się też \"sterylna\" estatyka całości. Jak na moje oko trochę gorzej jest z wyborem niektórych kadrów i z ruchem samej postaci. Relacje między robotami są niezrozumiałe przez dziwne gesty i ostateczne \"lądowanie\" na ziemi mogłeś wykonać znacznie ciekawiej/dynamiczniej - w końcu to najważniejszy moment w filmie, powinien powalać.

 

Ale ogólnie gratulacje ukończenia sporej produkcji :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no filmik bardzo fajny; mi sie matrixowe ladowanie podobalo w odroznieniu od matrixowej rozwalki. robocik jest cacy, wiadomo

 

aha, chyba za bardzo kreci dupcia pod koniec jak sobie idzie \'pod prad\'... ale moze sie mi zdaje tylko...

 

ogolnie super, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie, na plus na pewno robot, modeling jak i mapowanie, nawet zbytnio do jego ruchów bym się nie przyczepił, wszkże to robot. Trochę raziła niewykończeniem, scena w główce robota, ale już animacja \"otwierania\" głowy była bardzo dobra. Matrixowa rozwałka, na początku trochę niezrozumiała, i w sumie nie za bardzo mi się to podobało, podobnież jak niedopracowany lot.

 

Jak już Damian zauważył szkoda, że muzyka dyskfalifikuje animację z konkursów. Podsumowując gratuluje skończonego projektu, który prezentuje dobry poziom jeżeli brać pod uwagę inne prace na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszość uwag dotyczy źle dobranych kadrów, i w sumie sie zgodze

prawdopodobnie jest to wina tego że prawie każde ujęcie to inny plik ze sceną

i trudno było uzyskać efekt przyczyna-skutek.

Ruchy kamerą miały właćśnie tworzyć dynamizm i rytm ,niestety nie

wyszło to tak jak planowałem, choć z założenia miał to być troche chaotyczny film

 

Błagam nie nazywajcie tego matrixowymi efektami.

 

Damian z nieba mi spadasz.

Przesłuchałem chyba z 20h niekomercyjnej muzy i nic mi nie przypadło do gustu,

więc jeśli masz ochote na dołączenie muzy do filmu to bez problemu, a znajdziesz sie

w napisach końcowych.

 

I jescze raz błagam nie nazywajcie tego scenami matrixowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod większością postów. Mansona lubię, ale tu to on niebardzo pasował. Ogólne wrażenie pozytywne. Powodzienia

 

 

PS: mam tylko drobną uwagę do stronki: Nie daje się Białych napisów na jasnoszarym tle, to razi w oczy, napisy dobiera się na zasadzie kontrastu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

animka baaardzo przypadła mi do gustu ,oglądałem ją już kilka razy :) Moim zdaniem ta muza pasuje doskonale(jak zwykle-kwestia gustu) Nawet ujęcia mi sie w wiekszości podobają.Jedyne moje zastrzeżenia dotyczą animacji.Jak zauważyli moi poprzednicy wogle jej brak w kilku momentach...Tak samo nie wiem co z tą sceną,gdy robot rozlatuje sie na kawałki,wszystko tak równiuto się odłączyło?Nie wiem co chciałeś przez to pokazać...

Co do szczegółów typu \"ja bym to zrobił inaczej\" :) -fajnie ,zę postaci znikają w odmentach White World ,ale ciekawiej by to wyglądało ,gdyby na wiekszej odległóści widać było jakieś zarysy tych postaci.

Uuuff...to chyba wszystko.Co by nie było ,gratuluję wykonania projekytu! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jak dla mnie animacja super...może jeszcze nie \"Katedra\",\"Undo\" czy ostatnio \"Rockfish\" (ostatnio, co obejrzałem;), ale poziom już reprezentuje całkiem przyzwoity, nie powstydziłbym się takiej animacji :P

 

Ja mam kilka pytań ze swojej strony:

- na jakim sprzęcie pracujesz i jak długo całość się na nim liczyła

- te sceny zbiorowe renderowałeś jako całość (tzn. wszystkich kilka robotów) czy montowałeś to?

- jak zrobiłeś efekt znikania robotów w bieli (gdy oddalały się)?

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-sprzęt

z jeťli chodzi o sprzęt to

Asus a7v333**

Athlon 2.5+ (barthon)

Gforce 256 (32 Mb)**, Ati radeon 9200

Maxtor 120 Gb

Nokia 447Xpro (17\') **

512 Mb ramu DDr 333,*

Windoza 2000 prof.,*

/ *-jakiejť h**** firmy, ale wa?ne ?e dzia?a :)

/**-polecam

 

liczyło sie po nocach trudno powiedzieć może z 150 h

 

-jako całość na stronie to troche opisłem

dużo działałem na xrefach

 

-znikanie, volume fog i ustawienia kamery

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soeki za edit ale wolgaryzmow być nie moze:) co do reszty...

Paul_PL : to nie jest kwestia gustu tylko wiedzy na temat i doswiadczenia. jezeli chodzi o gust to lubie merlina i jest jak najbardziej w moim guscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Damian ,ale nie rozumiem o co Ci chodzi z tym dośwoiadczeniem i wiedzą... Mnie osobiście bardzo psuje i tworzy taką dosć specyficzna atmosferę ,której (przyznaje) nie potrafię dokładnie opisać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam szukam szczęki , halo prosze państwa nie widzieliście gdzieś takiej szczęki (różowa z białymi ząbkami) halo widział ją ktoś??a tu jest! była pod krzesłem

 

no nie no ttaaddeekk odwaliłeś kawał genialnej roboty!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności