Skocz do zawartości

scena3d: wlucznia


KoMic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 2 dni temu wpadlem na pomysl aby zrobic cos orientalnego, przypomniala mi sie scenka z Hero. Walka z pierwszym z zabujcow, tenze koles mial taka fajna dzide jesli mozna tak to nazwac, obejzalem sobie i spodobala mi sie 1 szczegolna chwila jak czesc tej dzidy upada na ziemie. Jest wtedy takie fajowe ujecie i postanowilem sobie takie sprawic w maxie. zrobilem z wiekszym lub mniejszym przyblizeniem model glowny jakies 3h zabawy nie mam wprawy w ps\'sie. i tak oto wyglada... aaaa i jeszcze nie zwracajcie uwagi na trzonek bo tak przeciez nie moze wygladac, a nie zmienilem tego bo renderuje mi sie 2h: ) wiec zmiana bedzie dop na nastepnym obrazku: )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie no panowie,,, to jest wlucznia uwierzcie mi, ale wydawalo mi sei ze nie ma sensu robic render kija na ktorym i tak nic nie ma: ) ciekawego hehe, niedlugo kolejny up,. aaa i jeszcze literki sa wybumpowane, ale lekko no bo przeciez nie chce sie tym bumpem przebic na wylot hehe, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ostatnio mimo wolnego nie smierdze czasem, ale udalo mi sie zrobic kolejny krok, zwiekszylem bumpa znakow oraz dorobilem to cos nie wiem jak to moge nazwac, fakt jest taki ze to bylo i zrobilem to, jest oczywiscie jeszcze w tym brak bo za mala liczbe stopni dalem i widac ostre zalamania wloskow, oraz sam trzonek jest kanciasty,, pozdro i thx za wszytkie uwagi i posty: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mort1--> thx dzieki, ja tego nie wiedzialem, ta rada jest naprawde bardzo istotna dla mnie: ],

kozioo--> racja, bystre oko: ], tego na pierwszy zot oka nei widac, dopiero trzeba sie przyjzec, masz racje jest to planar bo najlepiej mi przypasowal oraz latwo bylo zrobic pod niego texturke: ]

mkk3a-->hmmm masz racje, zdaje sie nie dotykac, ale dotyka, moze za slabo albo jaos neinaturalnie, jeszcze popracuje nad tym: ],,,

 

thx za wszytkie posty i uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo pieknie (chociaz ostatnio wszystko mi sie podoba)... co do tego lancucha to blad nie tkwi w cieniach tylko jego ulozeniu... chodzi mi o to ze luzno lezacy lancuch nie bedzie tak wygladal np pierwsze ogniwo od kitki powinno byc skierowany w dol i dotykac podloza (teraz zachowuje sie tak jakgdyby jakas sila naprazala lekko lancuch) np2 czwarte ogniwo od strony ostrza (to rownolegle do podloza) powinno byc osuniete nizej (teraz wyglada jak zawieszone w powietrzu) -> kulawo to napisalem ale mam nadzieje ze zrozumiesz o co mi chodzi...

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności