Skocz do zawartości

\"Bohater Książkowy\" - Drizzt Do\'Urden


Łukasz Jaskólski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czołem.

 

Dorysowałem jeszcze jednego stwora z przodu . Wiem , że kompozycja wygląda dosyć chaotycznie (zajmę się tym).

Twarz Drizzta będzie napewno przerabiana kilka razy ,więc proszę się nie przejmować jej śmiesznym wyglądem i zmarszczeniem brwii ( choć trudno by w tej sytuacji miał brwii uniesione [ no chyba , że zrobię mu szyderczy uśmiech] ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodkie. Jedno do czego bym się czepiał to w miarę równomierne oświetlenie- powoduje że oko trochę lata po obrazku. Co do kompozycji- nie wiem czego od niej chcesz- mi wydaje się dobra. Odrobina chaosu nie szkodzi- w końcu to mordobicie a nie zdjęcie rodzinne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wyostrzają sie szczegóły jednak straszny tłok sie zrobił, troszke płaski przestrzennie. dodaj jakas wieksza postac (byczą wręcz) gdzies z przodu, możnaby tez pokusic sie by troszke zwolnic miejsca wokol drizda i troszke przygasic to co jest za nim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc za namową Tigera dodałem byczą postać z przodu i poszerzyłem nieco kadr.

 

Teraz Drizzt jest w mocnym(niemalże) punkcie kadru.

 

Kolorować nie będę, bo w kolorze dopiero raczkuję:).

 

Myślę ,że wystarczy komponowania -teraz popracuję nad przestrzenią i oświetleniem .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce ci tyle slodzic ale naprawde pracka jest super. jak dla mnie faworyt. strasznie sie mi podoba. ino mam nadzieje, ze jeszcze popracujesz nad facjata drizzta bo jakos mi troche nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bomba

 

jak juz ja skonczysz w walorze to, prosze, machnij dla proby kolor - tak z ciekwosci i dla nabrania doswiadczenia. w koncu w painterze to chyba nie az takie trudne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ... drizztologiem nie jestem ;) ale fajnie by wygladal jakby mial troche smuklejsza twarz.... takie bardziej elfie rysy.... w koncu to drow o ile mnie pamiec nie myli... narazie jakby wyciac sama twarz i na nia popatrzec to bardziej przypomina jakiegos gnoma ;)... co nie zmienia faktu ze praca jest swietna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne, ładne. Grunwald jak się patrzy. Jedynie dwa spostrzeżenie, które nie dają mi spokoju:

1. Głowa misiaczka po prawej, na pierwszym planie, wygląda jak naklejona na resztę. Nie łączy się z resztą obrazu, jest osobno.

2. Dłoń nad głową pana D. Z przeciwnej strony, niż ostrze, znajduje się rozmazany kształt. W pierwszej chwili myślałem, iż to jakaś ręka widmo. Ten kształt zbyt idealnie przylega do dłonie jak na mój gust.

W tej chwili 3. Druga dłoń, która trzyma przebijający opponenta miecz, jakoś dziwnieten miecz trzyma. Tak jakby miecz jej się wysówał (co jest zrozumiane w wojennej zawierusze, ale chyba nie było zamiarem;) ).

 

Bardzo przyjemna dla oka praca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nominacjach jest napisane, że zostanie wzięta pod uwagę jeszcze jedna praca więc radzę dopracować szczególnie że pewnie jury dokładniej się jej przyjży skoro jest wokół niej taki szum... Nie mazgaić tylko do roboty a będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał w0w

elfy chyba nie posiadaja takich duzych nosow?

a widziales elfa ??chociaz na zdjeciu?;)

napisał Eborhmmm nei wiem dlaczego ale mam wrażenie, że to jest negatyw ... ale mimo to naprawde nieźle

zgadzam sie

 

 

Herman...o impotencie nikt nic nie powiedzial hy,hy

pozdrowka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Dzięki serdeczne za wsparcie.

Właśnie przeczytałem ostatnie posty (nie zaglądałem tu od 25, z wiadomych powodów :(.

 

Tak się nieszczęśliwie złożyło ,że właśnie jestem na zjeździe w Łodzi i nie będę miał dostępu do swojej pracy ,aż do poniedziałku.

 

Napiszcie dokładniej co miałbym dokończyć ,bo prackę dłubię już jakieś 50 -60 godzin i poprawiałem już chyba wszystko.Część obrazka (zwłaszcza postacie przed drizztem zostały celowo rozmazane)

 

jedna bardzo ważna rzecz -zauważyłem ,że na uczelnianych kompach praca jest bardzo przeszarzona i pozbawiona kontrastu , jest też jaśniejsza niż na moim domowym monitorze.

To pewnie dlatego przypomina negatyw.

 

Jutro będę miał dostęp do fotoszopa , to spróbuję podkręcić kontrast i przyciemnić tak jak być powinno (dotyczy ostatniego zamieszczonego updata)

 

Jak mi się uda to w poniedziałek zamieszczę link do pełnowymiarowej ostatecznej wersji 2000x1200( a propos -tu pytanie do Jury -czy finał konkursu to północ z niedzieli na poniedziałek; pytam ponieważ z przyczyn niezależnych {czyt. PKP} będę w domku o 6 w poniedziałek.

 

Pozdrawiam z Łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie przydaloby sie lekko podciagnac kontrast (sprobowalem w corelu i wyglada lepiej)... wiecej chyba nie masz co poprawiac bo pracka jest git a kolorowanie zmieniloby caly klimat... podoba mi sie wrazenie przestrzeni i glebi jakie uzyskales... jak bedzie glosowanie publicznosci (a pewnie bedzie) to masz moj glos... pozdro... czekam na tego linka - to bede mial nowa tapetke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności