Skocz do zawartości

Drzwi przesuwne, chowane w ścianie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wiem, że pytanie może wydać się banalne, ale jak wspomniałem wcześniej, kapkę choruję, i nie pamiętam po prostu, a pracować trzeba. Mogę wrzucić drzwi przesuwne w ścianę kg o grubości 12cm (a jesli nie to jaka jest minimalna grubość), i czy ktoś zna jakąś dobrą firmę na terenie Wawy, która mogłaby w miarę szybko zrobić do takowych drzwi prowadnice? Materiał drzwi to szkło mleczne.

 

zrzut3.jpg

 

Rzut jest troszkę błędny, bo jak wspomniałem, drzwi mają wchodzić w ścianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Spokojnie mozesz montowac na takiej scianie. Ja montowalem w mieszkaniu drzwi przesuwne na bardzo cienkiej scianie i wisza juz 5 lat. :) Same drzwi najtaniej znajdziesz w marketach budowlanych np Leroy Merlin. Prosisz tylko pana z dzialu by przygotowali ci wybrane drzwi w wersji przesuwnej. 2-3tyg czekania i masz kompleksowo przygotowanego gotowca. Nie polecam sklepikow na Bartyckiej - to samo za 10x wieksza cene.

 

chyziryzisusipiesi: nie trzeba dolnej prowadnicy. Co wiecej, nie polecam takiego rozwiazania gdyz bedziesz mial problem gdy w prowadnice wpadna ci "syfy". Skrzydlo moze spokojnie wisiec bez dolnej prowadnicy. Ja tak wlasnie mam i dziala doskonale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności