Skocz do zawartości

Postać 3D: Nietypowy pan


und3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ptysie kolorowe !!

 

Postanowiłem zrobić cos ciekawego po długim czasie nic nie robienia twórczego tylko odtwórczego.

Mam zamiar zrobic pana, którego uroda będzie bardzo wątpliwa.

Trzymajcie kciuki!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No dobra zobaczymy jak bedziepuzniej.

Narazie to wygląda jak by wszystko było z innej bajki po prostu nie trzyma sie kpy ale jak bedzie połączone to daj update to wtedy popatrzymy :D

A no i jeszcze jedno pytanko czy to bedzie czlowiek taki normalny czy masz zamiar zrobic jakigos stworka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak efektem miał być brzydki grubas :)

Jeszcze go jak widać nie skończyłem .. ale jak na jeden dzień roboty to i tak sporo zrobiłem :)

Jutro może wieczorkiem siądę i postaram się ciałko zrobić.

Czekam na więcej krytyk póki co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nikt się nie wypowiada. Ja się szykuję narazie do wylotu więc nie mam zbyt wiele czasu teraz na 3D .. ale obiecuję, że przed wylotem jeszcze coś zobaczycie :)

 

Proszę o komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe rdo co masz na myśli, że ciekawe?

 

Chyba jednak nie dam rady nic przed wyjazdem zrobić.. Dziś wypadły mi nieplanowane awarie w miejscah pracy i zasuwam jak dziki by dac rade :) Miedzy czasie czekam na krytyki ... ale kostruktywne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzisz :)

Tu w Kopenhadze wieczorem mam troszke czasu i robie do niego wiecej gadzetow .. no i nastroj dunski wplywa tworczo. O dziwo dowiedzialem sie paru nowych rzeczy z dziedziny postaci i niebawe je ujzycie :)

 

Pisze z kompa na EXPO w Danii wiec nie mam mozliwosci przegrania z laptopa danych ... ale juz niebawem !!

 

Trzymajcie sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie bardzo mi się podoba tylko miejsce nad czołem trochę mnie nie przekonuje. Wygląda jakby z czaszki zaczynał mu wyrastać jakiś róg. No ale będę się przyglądał jak Ci idzie.

pozdro

Ps Zazdroszczę strasznie Kopenhagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz mnie ogulnie sie podoba lecz mam jeszcze pewne uwagi mianowicie :

1.to nad czołem wygląda jak guz

2.ma troszke za dużo fałd na tważ :)

No a ogulnie nic wiecej nie mam do niego bardzo!!! Mi sie podoba sam bym lepiej tego nie zrobił ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mało czasu ale muszę wam zamieścić update\'y.

W Kopenhadze pracowałem sobie powoli wieczorami nad tym panem. Czemu siedziałem w maxie w Danii?? A powiem z dwóch powodów: 1) Pogoda była do bani! 2) Tyle pomysłów rodzi Ci się w głowie na takiej konferencji...

 

Oki... muszę powiedzieć że ten render nie jest najlepszy. Ma skopaną perspektywę i wogóle ni jak wygląda. To pseudo ubranko na nim jest niestety potrzebne. W dalszych etapach prac będzie miał na to obecne ubranko zarzucone co innego .. ale musiałem to zrobić aby później brzucha nie było mu widać :)

Oki to na tyle .. idę przetwarzać dla Adka raport z Festivalu :)

 

8.jpg

 

PS. Niebawem pokażę rzut na głowę po poorawkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecywałem tak robię.

 

Odrazu chcę uprzedzić jedną rzecz.. Szyja z tyłu ma być taka płaska i nie \'tłusta\' jak reszta. A czemu?

 

Dowiecie się niebawem!!

 

Czekam na krytyki w modelingu a nie pomyśle !!

 

 

9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne ale nie rozumiem jak mozna bylo siedziec gdzies w hotelu i dlubac w maksie a nie szalec po dunskich klubach/knajpach/mordowniach i cieszyc sie blondwlosymi kobietami naszych braci wikingow... dziiiwwwnnee. wiem wiem kasa, no ale sa przerozne sposoby na dobra zabawe, niekoniecznie te z gornej polki... ok, koncze marudzic.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to jest .. cały dzień se obcujesz z ludem .. gadasz słuchasz wykładów, notujesz pijesz darmowe piwo w od discreet. To jak wracasz to już nie masz na nic siły .. a weny i pomysłow masz wiecej niż umiejętności i czasu :) Oki .. niebawem update .. ale ta mapa ciala spowalnia okrutnie caly render :) ale i tak z niej nie zrezygnuje .. ladno mi wyszła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pierwsze próby ciałka.

 

Koleś ma ramiona do przodu troszkę wysunięte dlatego tak dziwnie wyglądają.

 

Jeszcze proporcje sie nie zgadzają i nie jest połączone nic.. ale pokazuje mniej więcej zarys.

 

11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności