Skocz do zawartości

\"Bohater Ksiazkowy\" Maly Ksiaze


smart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powiem tak ... Bardziej podoba mi sie postac z pierwszego szkicu, ale drugi faktycznie jest bardziej przestrzenny ... jakbys zrobil synteze, byloby niezle ... co do kolorow, to ten lewy jest cieplejszy ciut ... moze przyjemniejszy w odbiorze, ale mysle, ze powinienes bardziej pokombinowac ... kolory moga byc lepsze ... jesli wybierzesz wersje szkic 1 to popracuj nad swiatlocieniem ostro ... blaskiem ma emanowac roza (ktora jest wg. mnie za mala), wiec na pewno ksiaze powinien byc inaczej oswietlony (zobacz glowa i wlosy) ... pobawilbym sie jeszcze z ta konewka ... zarowno na szkic 1 jak i 2 ... aha, nie wiem jakie masz wyobrazenie, ale ja bym wywalil kontur i wyglaskal ksiecia pedzlem ... gmhmh ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że ta synteza to najlepsze rozwiązanie, a i konewka woła o pomoc.

Wstawiłem sąsiadów ,mam nadzieję że w ten sposób nie rozprosze uwagi która powinna skupiać się na róży .

Jak ją powiększyć ,ukazując jednocześnie jej osłabiony stan?ona przecież musi być drobniutka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olać przestrzeń pierwszy fajny :) A jeśli juz tak bardzo na przestrzeni zależy, podnieś troszke linie \'horyzontu\' tak ciut powyzej kostek i pozbaw tło cieniowania tylko zrób bardziej jednolite i je przygaś. Bedzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Kolego z wioski! Fajnie wydziergales ten korzuszek! Szczegolnie podoba mi sie na rekawie lewej reki Ksiecia ... bardzo fajny cien ... szata tez fajnie ... Prawa reka trzymajaca parasol bardzo ladna, ale juz lewa za plaska i taka nie plastyczna ... Pomysl z nogami zdecydowanie mi sie nie podoba ... burzy caly klimat pracy! moze zaszalej z plaszczem ... zrob mu poly, ktore faluja w antygrawitacyjnej prozni ... szal juz wyglada jakby sie unosil ... dawaj dalej ... nie len sie tak jak ja kolego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to juz koniec.Powiem że poziom na forum jest wysoki i ciesze sie że mogłem stanąć w szranki z takimi twórcami .W tak krótkim czasie wiele się nauczyłem śledząc poczynania użytkowników.Czekam z niecierpliwością na kolejną bitwę 2D!!!POZDRAWIAM i dziękuje za krytykę i wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. a czemu zrezygnowales z tego niebieskiego? poprzednia wersja byla wg mnie bardziej zrownowaznona kolorystycznie, mozna bylo z przejemnoscia patrzec na prace dluzszy czas, a teraz troche meczaca dla oczu ta monochromatycznosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności