Skocz do zawartości

turntable- zmiana jakości


kordian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy w Zbrushu można eksportować turntable jako serię bitmap?

 

Jak robione są turntable z oficjalnej strony Zbrusha? Mają świetną jakość i wyglądają właśnie tak jakby ktoś wyeksportował film klatka po klatce jako grafikę. Chciał bym zrobić coś podobnego ale w wyższej rozdzielczości...

 

Jak zmienić (zwiększyć) rozdzielczość wyjściowego filmu? W zakładce movie znalazłem jakąś funkcję "frame size" ale opcja i suwak są nieaktywne....

 

Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzięki wielkie, niestety plugin nie jest wykrywany przez mojego z brusha, mam zrobiony katalog ZPlugs w folderze Zstartup. Wrzuciłem go tam po rozpakowaniu razem z innymi pluginami które działają ale ten niewiadomo czemu nie działa. Mam wersję 3.1, a plugin ze strony pixologic jest dla 3.5. czy to jest przyczyna? swoją drogą instalnołem też decimaton master dla 3.5 ale również nie działa. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwość ściągnięcia pluginów w wersji 3.1 ? , na stronie producenta oczywiście wszystko jest już w wersji 3.5. Szukam po necie ale nigdzie nie mogę znaleźć a szukam już od 5 godzin i dostaję szczękościsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, skończy sie na tym że bede eksportowal klatka po klatce ręcznie obracając tą nieszczęsną rzeźbę :P lepiej faktycznie wsadzę coś między zęby.

W zbrushu wkurzające jest to, że pozornie ma on pełno możliwości ale multum z nich nie działa jak należy, albo ci robi błędy w meshu, albo wywala aplikację, albo ekspotruje bezużyteczny film.

 

aaaaaaa!

 

dobra, już mi trochę lepiej. Kocham Zbrusha ślepą miłością

 

mimo wszystko jeśli ktoś wie skąd zdobyć wersję 3.1 pluginów to będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności