Skocz do zawartości

urbana/materiały do modelu koncepcyjnego


panda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Błagam, doradzcie mi jakies 'łatwe', efektowne materiały dla nieskomplikowanego modelu koncepcji urbanistycznej. Budynki są boxami, jest teren i jezioro. Próbowałam już paru opcji ale wychodzi taka szarzyzna... Myśle, że fajnie by wyglądał taki lekko przezroczysty, jasny materiał z zarysowanymi konturami. Ktoś wie jak to uzyskać? Albo macie jakieś inne propozycje?

 

Dzięki z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej, ja Ci bardzo polecam Misss_Fast_Skin, zależnie od programu różnie się nazywa. Jeżeli sprytnie go ustawisz, będziesz miał woskowe miasto, albo miasto jak z super sculpey. Jeżeli oczywiście coś takiego Ci pasuje. Zaleta jest taka że będzie to wyglądać jak czaderska makieta. Możesz dać ten materiał na wszystko i będzie wyglądać ciekawie. Do tego tylko DOF i jakieś fotometryczne światło / światła / HDRI / Physical Sun & Sky i masz fajny render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze tak pozno napisalam bo oddanie mialam wczoraj i nie skorzystalam z Waszych podpowiedzi. Ale dzieki! pewnie innym razem skorzystam:)

Chlopaki z teksturowania szybciej odpowiedzieli wiec rendery nie wyszly tak zle. ALe moglo by byc lepiej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności