Skocz do zawartości

Postać 3D: \"Delirium\"


neXen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pomysl ciekawy ale to zakonczenie jakos mi nie pasi. anticlimax musi byc, wiadomo, ale jakos nieciekawie sie to konczy..hmm..

 

masz juz cos zrobionego (3d) czy dopiero jestes na etapie myslenia nad pomyslem...? planujesz robic wiecej szkicow, rysunkow, storyboardzik porzadny jakis??

 

powodzenia/pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał dirty

pomysl ciekawy ale to zakonczenie jakos mi nie pasi

 

hyhy, tez mi cos nie lezy narazie, ale mysle nadal

 

masz juz cos zrobionego (3d) czy dopiero jestes na etapie myslenia nad pomyslem...? planujesz robic wiecej szkicow, rysunkow, storyboardzik porzadny jakis??

 

pierwsze 3d jest w trakcie robienia. co do pelnego storyboardu powinno byc niebawem, wiec moze wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaproponował takie rozwiązanie na te ostatnie chwile. W momencie jak ostro krzyczy, to kamera gwałtownie obraca się wokół jego ( otoczenie z blurem oczywiście). Na końcu lekko przyśpiesza i \"wpada\" w głowe (tym razem ostry blur) i oddala sie ale tym razem od oka człowieka tego na końcu. W momencie wylotu kamery z oka, oko sie gwałtownie otwiera i źrenice sa szerokie. To tyle, a tak wogóle to spox scenariusz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow: no no, niezly pomysl... wezme pod uwage :) przy pisaniu dokloadnego scenariusza

 

Predator: tak na prawde to ciezko powiedziec. planuje moze najpierw zrobic jakis animatik? w kazdym razie prace chce zrobic na pewno! tak! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole teraz jak patrze po kilku godzinach odpoczynku, to widze ze nos to pikus (bo w sumie rozne nosy ludzie maja :) ale najgorsze jest to ze ma czaszke za duza :) za bardzo do tylu i do gory... trza to szypciutenko przezmianowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nos to pikus ... a leb ma jak sklep :)

 

jest ladnie ... samo cialo tez jest w takim specyficznym klimacie ... mi sie podobie ... ciekawe jak bedzie wygladalo w calosci ...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem glowa jest dobra wielki nos tez bym zostawil ale przy samym wykonczeniu pracy zrobil bym mu ten usmiech bardziej psychopatyczny cos jak usmiech Jacka Nicholsona(chyba tak)w filmach w ktorych gra psycholi, a i oczy bardziej obojetne ,chlodne brrr.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam specjalistą od anatomii nie jestem...

ale widzę coś takiego:

 

1. górna warga mi coś niepasuje. czerwona część powinna być ciut wyrzej.

 

2. nochal jakiś taki szeroki.

 

3. okolica między górną wargą a nosem też jest dziwna.

 

4. nie wiem, czy to tak powinno być. ale gdy patrzę od frontu, to uszy są nieco przysłonięte przec czachę. niewiem czy taki efekt jest w realu.

 

ogulnie nie bież zbytnio do serca moich słów, poczekaj

na speców od anatomii 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności