Skocz do zawartości

Konflikt 3ds Max <-> Winamp


kuro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio borykam się z pewnym uciążliwym, choć nieco dziwnym problemem. Większość z osób pracujących przy jakimkolwiek procesie twórczym lubi sobie umilać czas muzyką, tak samo i ja robiąc cokolwiek w Maxie. Jednak od pewnego czasu borykam się z dziwnym objawem - pracując w 3ds słucham muzyki w Winampie (v5), ale w momencie gdy na chwile ją zapauzuję lub przełączę, Winamp zacina się (proces jest dostępny, wszystko działa, nie potrafi tylko "znaleźć dźwięków" i stoi głucho w miejscu). Pomagają różne rzeczy - czasem dźwięk zaczyna grać ponownie przy wydaniu polecenia renderu w Maxie, czasem przy dodaniu materiału, w większości wypadków pomaga tylko i wyłącznie zamknięcie Maxa. Potem dzieje się podobnie. O cóż chodzi?

Pracuję na GF9600, 4GB DDR2, AMD AthlonX2, 3dsm 2009x32b, karta dźwiękowa zintegrowana (Realtek ALC888 HDE). Dzięki z góry za odpowiedź! :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Staram się trzymać sprzęt na jak najnowszych sterownikach (choć bywało, że starsze = lepsze), ale dzięki za przypomnienie, w sumie każdy który ma szansę na poprawę sytuacji ma prawo bytu. A foobar spisuje się i tak lepiej, niż winamp, już się do niego przekonałem (pomimo tego ~4mb w pamięci więcej, ale przy 4GB... :P).

Tak przy okazji, co do podpisu, zmieniłbym "0,9% działającego sprzętu" na jakieś... bo ja wiem, 5%? Jednak w krytycznych momentach sporo zależy od hardware/softu, choć ogólna idea słuszna. :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności