Skocz do zawartości

początek - od czego zaczac?


Roli

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku chciałbym wszystkich przywitac, jako ze nowy na forum jestem, a wiec.... Witam:)

 

Otóż zamierzam sie zabrac za grafike ale kompletnie nie wiem od czego zaczac. Nigdy nie mialem stycznosci z ta dziedzina informatyki-sztuki. Kiedys probowalem samodzielnie \"grzebac\" w 3d maxie ale przerazila mnie mnogosc opcji i kompletny brak obeznania w tego typu srodowisku :( Dlatego chcialbym Was prosic o jakies wskazowki typ - linki na strony o poczatkach lub tytuly ksiazek - ale pliska niech traktuja one o podstawach poniewaz ja jestem kompletnie nieobeznany w swiecie informatycznym i jakies poejcia - pewnie podstawowe jak rendrowanie czy jakies url czy bbcode nic mi nie mowia, niemniej bardzo chcialbym podjac nauke tworzenia grafiki. Aha rzeby nie bylo - szukałem w necie ale po prostu tego jest tak duzo ze po prostu nie wiem w co rece wlozyc - poza tym jakies 90% nie rozumiem ze wzgledu na niejednokrotnie zaawansowana terminologie komputerowa

 

 

Z góry dziekuje i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ewentualnie mozesz zakupic sobie ksiazke

\"Grafika 3d \" z seri komputer świat 11.90 kosztuje w kiosku:) wlasnie widze jej reklame w jakiejs gazecie na poczatek zeby poznac podstawy chyba ci ona wystarczy ale tutki rulez!!! powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehehe Cze tez jestem nowy i tez malo sie znam na tym Programie i do tego mam starsza wersie ale chyba najlepsza moim zdaniem 3d studio max r3 a chyba do tej wersi jusz nie ma ksionzek na www.helion.pl bo jak szukalem to nie znalazlem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności