Skocz do zawartości

Jaki telewizor?


Zbychowaty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

cześć. za odpowiedzi typu żaden też dziękujesz? tvn Cię zabija stary;)

 

no chyba że ściemniasz z tymi kanałami i chcesz mielić w GTA IV na konsoli to polecam LG ~40' za złotówkę u cyfry jeśli podpiszesz umowę na dwa lata czy coś w to. dig it.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh pudło ma służyć do oglądania filmów, programów tv czyli dla pierdziela w średnim wieku z kapciami czyli dla mnie;) Gry odpadają bo zatrzymałem sie na etapie Giana Sisters przez którą znokautowałem sprzęt na ktorym ta gra była. Od tamtej pory gry omijam skrajnie szerokim łukiem.To ma być pudło bez umów z jakimkolwiek dostawcą. Kabel w domu jest - pudła nie ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor z Cyfry nie ma przekatnej 40" panie kolego:)

A co do taniego, duzego tv to swego czasu byly plazmy 50" LG oraz Panasonic w cenie 2600zl. Calkiem dobra opcja.

Byc moze sa jeszcze sa w sklepach. Ja sie zalapalem i wlasciwie nie zauwazylem zadnych wad wynikajacych z uzytkowania.

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru miesięcy mam w domu coś takiego:

http://www.consumer.philips.com/c/telewizory/seria-5000-telewizor-cyfrowy-42-cale-full-hd-1080p-42pfl5604h_12/prd/pl/

Na żywo ładniejszy niż na zdjęciach.

Dostatecznie duży, fullHD oczywiście, tuner cyfrowy, tyle złącz, że nie wiem do czego służy 90% z nich. ;)

Miał mieć powyższe cechy i mieścić się w budżecie do 2.5k. I spełnia wszystkie warunki na piątkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się zadowoleniu osób, które cieszą się z zakupu plazmy:) Pobór mocy takich telewizorów jest ponad 2 razy większy niż w przypadku LCD, jednocześnie przy nieporównywalnie mniejszej żywotności. Plazma bardzo szybko się wypala, faktyczna żywotność takich telewizorów to ok 4-5 lat i to z hakiem:)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się zadowoleniu osób, które cieszą się z zakupu plazmy:) Pobór mocy takich telewizorów jest ponad 2 razy większy niż w przypadku LCD, jednocześnie przy nieporównywalnie mniejszej żywotności. Plazma bardzo szybko się wypala, faktyczna żywotność takich telewizorów to ok 4-5 lat i to z hakiem:)

 

Pozdr

 

Facet w euro mowił inaczej a zachowywal sie dokladnie inaczej niż inni ktorzy chwalili jakieś tam LEDy. Hmmm sam nie wiem. LCD ma chyba gorszy dynamiczny kontrast o ile dazylem zauwazyc i dziwnie mi sie na takie pudlo patrzy pod kątem ( z pcią przeciwną walczymy o najlepsze miejsce;) ). poki co ten Panasłonik jakoś cieszy mnie najbardziej choc to co pisze Ra tez jeszcze wybadam. Dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak LCD to Sharp Aquos lub Philips. Panasonik rowniez swietna firma , ja zamawialem rodzicom Panasonika przyszedl pochodzil pol godziny i modul zdalnego sterowania siadl (ale to poprostu mam szczescie do wadliwego towaru :P). Obecnie maja Philipsa funkcja pixel plus naprawde sie sprawdza obraz zdecydowanie lepszy niz na Panasoniku (zwykla kablowka) aczkolwiek kolory miazdzyly w Panasoniku. No i philips z wejsciem usb umozliwia w bardzo latwy sposob upgrejd softu.

Jednak z tej trojki stawialbym i tak na Sharpa Aquosa :). Drogie ale warte swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się zadowoleniu osób, które cieszą się z zakupu plazmy:) Pobór mocy takich telewizorów jest ponad 2 razy większy niż w przypadku LCD, jednocześnie przy nieporównywalnie mniejszej żywotności. Plazma bardzo szybko się wypala, faktyczna żywotność takich telewizorów to ok 4-5 lat i to z hakiem:)

 

Pozdr

Kolego zatrzymales sie z wiedza jakies 10 lat temu kiedy to plazmy kosztowaly po 50 tys.Fakt zarly one wtedy prad niemilosiernie po dluzszym ogladaniu jedynki miales jej logo takze na innych kanalach ;).Jednak to wszystko sie zmienilo.Pobor mocy 210 wat LCD Sharpa 42 DH77e Plazma Panasonic 42s10e 295wat.Takze jakos tak nie bardzo ponad dwa razy.Zywotnosc paneli ok 100 tys godzin w dzisiejszych czasach szybciej zmienisz TV niz skonczysz panel.Na koniec polecam http://plazma-lcd-fakty.pl/start.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony KDL-40W4000

http://www.sony.pl/product/t32-w-series/kdl-40w4000

cena od 3166 PLN (ceneo.pl)

 

jak dorzucisz pare zł to jest wersja z białą ramka (wygląda jak obraz)

 

mam taki wisi na ścianie wszystko lux :) podłączam go czesto pod lapka glownie do ogladania filmow.

załapałem sie na jakaś promocje i mam 5 lat gwarancji.

 

za TV rozglądałem sie z miesiąc

naprawdę polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności