Skocz do zawartości

Szukam 3D model z tworzywa (npr. plasteline, gline, ...)


Gość becredy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry,

 

szukam osobe ktora jest w staniu zrobic z plastelini, glini albo podobnego tworzywa (ktore stwardzeje po modelowaniu) model.

 

Nie umie okreszlic dokladnie, jak ten model ma wygladac. Chce ze by wygladal nietypowo, nowoczesznie, futurysicznie - poprostu ciekawie.

 

Ma sluzyc do nastepnego celu:

 

Wyobraz sobie malutky pojemnik (np. 10cm przekroju i 3cm wysokosci) w ktorym jest woda i ktory stoi na stole. S tego pojemnika wychodzi malutki waz, ktory doprowadza do wodnej pompi (przekroj 8cm, wysokosc 12cm). Ta pompa wodna doprowadza przez waz wychodzaci z pompi wode nad ten malutki pojemnik, tak ze ta woda znowu kapie w ten malutki pojemnik.

 

Czyly woda caly czas kapie do malutkiego pojemnika.

 

Ja bym chcial to urzadzenie wstawic w jakis wlasnie ciekawi model. Ja sam bym wbudowal malutki pojemnik, pompe wodna i waz do tego modelu.

 

To ma byc poprostu ozdoba, ktora mozna postawic do pokoju. Woda sobie powoli kapie do pojemnika, a cale "urzadzenie" ma wygladac przez 3D-model ciekawie.

 

Jak w koncu bedzie wygladal ten model, to pozostawie fantazii wlasznie tej osoby ktora by umiala zmodelowac taki model. Poprostu ten model ma wygladac niezwieczajnie, ciekawie, wzbudzajacy uwage ...

 

W razie wiecej pytan jestem pod telefonem (603) 967132 albo pod eMailem [email protected].

 

Dziekuje bardzo!

 

Pozdrawiam,

 

A. U. Becredy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności