Skocz do zawartości

Dual


Gość Mezon

Rekomendowane odpowiedzi

O zgrozo! Czyzby FR nie wykorzystywal dwoch procesorow? Zamierzalem zmienic komputer na dual amd, ale w takiej sytuacji... zglupialem. Czy ktos z Was renderuje fr na dwuprosesorowce? U mnie chyba nie dziala. Obciaza dwa ale po 50% (celerony). Tak ma byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

powinno dzialac w trybie Bucket Render - czyli tym gdzie rendering powstaje z kwadratowych pol (tak jak w BRAZILu) a nie liniowo jak Scanline. Zeby wlaczyc Render Bucket musisz w fR Globals wlaczyc DOF ale z wszystkimi parametrami na 0, wtedy wlaczy sie bucket ale DOF nie bedzie sie wyliczal no chyba ze chcesz go akurat wyliczac wtedy ustaw aperture... Ten tryb wlaczy sie takze jesli uzyjesz kamery Spherical lub Cylindrical.

Osobiscie mam jeden procek, ale testowal to znajomi i twierdzil ze liczy mu na dwoch prockach. Poznasz to po tym ze rendering bedzie powstawal z dwoch kwadratow jednoczesnie (w roznych miejscach) a nie z jednego.

 

Sprawdz sam jestem ciekaw efektu.

pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.Dziala. Faktycznie, ale przy \"analyzing-Pass\" nadal pracuje tylko jeden. Nic to. Do roboty trza sie brac. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tu cyba powinienem sie wypowiedzieć. FR wykorzystuje oba procki na maxa niezależnie jak rendrujesz. jak włącztsz finala obciążenie obu procków wynosi 100, a renderuje w trybie normalnym. a scanline też wykorzystuje dualki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności