Skocz do zawartości

Dostepny 3.0 Service Release 3c (21-Apr-2004)


Gość dany_x

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dany_x

Witam wszystkich, jestem nowym uzytkownikiem tego forum.

Nareszcie znalazlem board na ktorym mozna pogadac o rhino ktorym interesuje sie od okolo pol roku. Aha dostepny nowy service release do wersji 3.0. Na wstepie mam pytanie: czy Rhinoceros jest daleki do doskonalosci Studio Toolsa czy juz depcze mu po pietach?? moze to dziwne pytanie ale o studio tools nie mam zielonego pojecia, widzialem tylko filmy na Alias.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

No co ty one są fajne nie wszystkie ale mogą byc :).

dzieki za info o nowym SR3c choc nie mam pojecia co nowego w nim jest choc moge sie domyslac ze wyeliminowali jakies bugi.

Co do ST vs RHINO to jeszcze moze troszke czasu zając zeby mcneel dogonili aliasa ale jego plusem jest napewno cena i to sie liczy a tymbardziej w malych firmach bo roznica jest dosc znaczna. Ale zato alias ma tansza wersje \"edu\". :).Wymagania sprzetowe tez sa znaczne i to na plus rhino naszczescie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dany_x

Ano wlasnie, kto uzywal rhino wie ze ma wiele bledow, ciekawi mnie czy ST jest ich pozbawiony, szcerze mowiac wydaje mi sie ze tak, a pytam dlatego bo kusi mnie do sprobowania tego programu, mam watpliwosci ze jest \"troszke :P\" bardziej skomplikowany od rhino, ale to sie okaze. PS moze wrzuce niedlugo jakis moj model :) jezeli oczywiscie jestescie zainteresowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności