Skocz do zawartości

Postac 3d: Kobitka


jaro

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano to all! Jestem na tym forum nowy i stosunkowo od niedawna zajmuje sie grafika 3d. To co mam zamiar wam pokazac jest w sumie moja pierwsza pracka, bo robie ja od samego poczatku mojej przygody z 3ds. Po prostu kazda nowa rzecz ktorej sie nauczylem zostala przetestowana na tym modelu...no i oto efekt, jak narazie...

 

Prosze o komentarze....

 

1.To byl poczatek....

render1.jpg

 

2. Ewolucja.....

render2.jpg

 

3.Tyle mam teraz....

render3.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

niezly kolczyk ... mam nadzieje ze nie boli przy jedzeniu czy zuciu gumy ;)

 

hehe nie jest zle .... a nawt ladnie ... nie powiem :) nie wiem czy chiales zeby szukac bledow ? czy tylko tak looknac ...

 

pozdrowienia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej szukajcie bledow i krytykujcie. (ale nie za brutalnie) :P Mam wymodelowana narazie sama twarz (z ktorej nie jestem tak do knca zadowolony) i mam zamiar zrobic reszte... jakies tam nogi, czy rece

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwagi do obrazka nr3

 

- jedno \"oko na Maroko\" - oczy nie leza na jednej plaszczyznie, tylko na łuku, to dlatego patrza w rozne strony - do poprawy.

 

- nos zgrubiony na srodku jak u boksera - to najgorsza wesrsja nosa ze wszystkich trzech głów - do poprawy.

 

- naturalnie wyszly brwi i tekstura twarzy, podoba sie:)

 

Ogolnie ciekawa twarz bedzie jak ja jeszcze dopracujesz, powinienes takze jej spojzeniu nadac jakis charakter - bo teraz patrzy \"jak do ślepej wsi\" ;)

 

pozdro

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predator - texturke kolczyka juz zmienilem

 

MareG - jak teraz na to patrze to nosek faktycznie do poprawy

 

Dzieki za komentarze postaram sie niedlugo jakies updaty zamiescic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka mi sie podoba. jest fajna. co do nosa to faktycznie do poprawy. na wysokości kolczyka na nosie jest takie dziwne załamanie... chyba do poprawy. nadaj jej spojrzeniu charakter bo wygląda na przestraszoną kobite, zapewne chciałeś ukazać glębie jej spojrzenia.... czy usta czasem na ostatnim renderze nie są zabardzo wysuniete do przodu? Fajna pracka, powodzenia i czekam na update\'y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze

 

No i update...

render4.jpg

 

Poprawilem nieco nos i usta. Zmienilem kask na testowa opaske... bo wydaje mi sie, ze wyglada ona barbziej kobieco.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam laik jestem .. ale okrutny wytrzeszcz oczu ma...

caly czas zgrzyta na osi , luk bwiowy-kosc policzkowa oczodoly o wiele za duze i zbyt glebokie...zmien materialy do galki ocznej i bialka na te poprzednie bylo o wiele lepiej bo te sa jakies takie namalowane i jakby zaraz mialy wyplynac heh

pozdrowka poznaniaku ;P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Kłobuc

To ja dodam, że te kolczyki nie wyglądają zbyt realistycznie, powinno chyba być widać całą kulkę, a nie tylko pół...

 

wlasnie nie zbyt realistycznie wygladaja no i jakos tak mi nie pasuje cos w tej glowie ale co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!! dawno nic nie wrzucalem bo maturka i inne takie tam..., ale w wolnych chwilach udalo mi sie wymodelowac cialo do...tej nieszczesnej kobitki. Niestety pojawil sie problem z ktorym nie moge sobie dac rady. Kiedy polaczylem glowe z reszta(cialem), to w modelu zrobily sie jakis dziwne dziury. Kiedy to renderuje to wyglada normalnie ale podczas pracy jest strasznie ($##^@) irytujace i praktycznie ja uniemozliwia. POMOCY.....

bledy.jpg

...tak to mniej wiecej wyglada...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności