Skocz do zawartości

3dsmax 4.2 a win xp


Jedrush

Rekomendowane odpowiedzi

dobry dzien .

 

Mam problem z maxem .. po reinstalce systemu ,(win xp) i zainstalowaniu maxa , wywala mi sie on podczas pracy (max) systematycznie.

Wczesniej tez mialem win xp , 3ds nie bylo co prawda stabilne , ale teraz to jest istna meczarnia .. nie ma jakiegos patcha zeby to wszystko razem jakos dzialalo ?

 

a jeszcze druga sprawa .. nie zwiazana z tematem .

Mam wybieraznie elementow , przez zanaczenie je w taki prostokacik (squere select?) ale gdy na jade chociaz kawalkiem na drugi obiekt to on tez mi sie zaznacza.. a ja chce zeby zaznacyzaly se tylko elementy w pelni zawarte w tym prostokaciku ... niewiem czy ktos zrozumie druga czesc posta , bo ja mam z tym problemy .. jak cos to wytlumacze o co mi chodzi na przykladach ..

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Mogę pomóc tylko z drugą przypadłością twojego maxa. Na dolnej belca maxa są przyciski. Jeden z nich to taki prostokąt z kreskowanych lini. Jak go naciśniesz to prostokąt się przesunie i będzie tylko w części zakreślać okrąg. To jest ikona do wybierania po części lub po całości obiektu.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx .. kiedys znalazlem ta opcje gdzies na gorze w pasku narzedzi .. ale nie pamietam gdzie...

a co do drugiej sprawy to cos sie boje ze niewiele jest dla mnie ratunku ... ale trudno musze ojca namowic zeby mi pozwolil wrocic do starej windy..

ale jesli ktos zna jakis sposb.. to prosze sie nie krepowac ... piszcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności