Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 79: Avatar, świat Pandory


Levan

Rekomendowane odpowiedzi

Tygodniowy Speedpainting 79:

 

 

"Avatar, świat Pandory"

 

 

Temat jest dla wszystkich na pewno bardzo dobrze znany.

Zadaniem jest stworzenie obrazu inspirując się, mniej lub bardziej tym co zostało przedstawione w filmie. Nie trzeba się jednak sztywno trzymać tego co jest w Avatarze, można np. stworzyć koncept innych, nieznanych i nie przedstawionych w filmie, elementów bujnego świata Pandory.

Można też np. przedstawić przemianę człowieka w Na'vi. Nie muszą być tylko niebieskie ludziki ;-) Pełna dowolność, ale inspirując się klimatem z filmu.

 

Mam nadzieje że trafiłem z dość przyjemnym tematem. Liczę że pojawi się dużo ciekawych prac.

 

Powodzenia!

 

 

Regulamin:

 

* Czas malowania: 1,5 h.

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

* Prace umieszczamy w tym wątku.

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni.

 

Nagrody:

 

* Wybór kolejnego tematu.

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

* Umieszczenie pracy w galerii.

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 10.01.2010 (niedziela) godz. 23:59.

SONDA: od 11.01 do 13.01 (3 dni)

 

 

 

 

avatar.jpg

 

avatar_concept.jpg

Edytowane przez Levan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widziałem wczoraj film i niewiem co zrobiło na mnie większe wrażenie 3D czy sam film :) ogólnie mnie pozamiatało , niesamowite rasy , fauna , technologia , swiat , siedziałem i zastanawialem sie ile tam roboty musiało być włożone i jaka ekipa to musiała robić , od grafików 2D , 3D , aktorów od ruchu , montażu itd . Ale to była chwilowa myśl bo tak wszedłem w ten film , że 2,5 godziny zamieniło się w 1 godzine :) A moja kobieta , która usypiaaaa po 30 minutach na fantastycznych (pierdołach według niej :) powiedziała , że poszła by na ten film jeszcze raz , potem kolejny i potem jeszcze raz :) w sumie ja też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levan widzę że też jesteś oczarowany filmem i wykreowanym w nim świecie ;] Spróbuję coś wkrótce nabazgrać;]
Hehe no moze nie ze oczarowany, ale na prewno pod wrazeniem.

Mialem jeszcze w glowie temat "Komiks" albo "Tim Burton". Ale to moze nastepnym razem :]

Stwierdzilem ze Avatar bedzie latwiejszy i przyjemniejszy do szkicowania. Przeciez to nie musi byc sztywno takie jak film, mozecie mazac co chcecie, byle to bylo fantasy klimatycznie troche jak Avatar. Moze byc nawet jakis tylko krajobraz przedstawiajacy Wasza wizje Pandory.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukradł mi pomysł na świat zbudowany z połączonych skał :(

 

Nie martw się, ja kiedyś napisałem "Pana Tadeusza" a potem dowiedziałem się że jakiś Mickiewicz zdążył to wydać przede mną. Dwanaście ksiąg na marne. Trauma.

A teraz już malujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urbanboogie:

Jest streszczenie, ale jak ktos nie chce sobie spojlowac filmu, to niech nie otwiera http://asset.soup.io/asset/0607/8124_bec7.jpeg

Haha dobre! Oczywiscie jakies przesmiewcze anty-avatarowe obrazki tez sa mile widziane!

Jak ktos juz tutaj dobrze napisal, znajac bajke o smerfach tez mozna trafic w klimat bliski Avatarowi.

Albo mozna narysowac Jamesa Camerona odbierajacego Oskary. Wcale nie trzeba sie ograniczac i myslec tylko o niebieskich ludzikach ;-)

 

 

Pozdro.

 

L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat rewelacyjny! od czasu kiedy obejrzałem film miałem ochotę coś związanego z nim namalować... więc natrafiła się okazja, myślę że się dołączę. :)

 

po tym jak w jednym dniu rozwinął się temat widzę, że ta edycja będzie obfitować w prace! :)

 

gab - dzięki za ciekawego linka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie sie ucieszyłam z tego tematu :D film kocham, ide do kina jeszcze raz, świat ten tak wspaniale skonstruowali, że już po wyjściu z kina planowałam namalować jakiś fanart :) także ten speedpainting spadł mi z nieba ;)

 

moja propozycja;

naviii.jpg

Edytowane przez telthona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piofoks

dla mnie film super :).... bardzo mi się podoba . temat tygodniowego speeda w sam razzzz :]

pozdrawiam

 

 

awatarspeed.jpg

Edytowane przez piofoks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, niezle emmilius! Z wlasnego stylu sie jakby troche wylamales przy tej pracce :) Aj min, sporo nowych fajnych rzeczy sie pojawilo! Jak Ci zostalo troche czasu to moglbys jeszcze z jakas delikatna organiczna teksturka pokombinowac na postaci, zeby tak nie odstawala poziomem szczegolow od tla i w ogole byloby kul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, echhh... Nie czuję się najlepiej w speedach. Zegar tyka a tyle jeszcze do dokończenia. Generalnie źle czas rozłożyłem bo za mało nad twarzą siedziałem. Już nawet dziar i innych rzeczy na skórze nie zdążyłem.

 

Jak coś ICE to jestes narazie mój faworyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pandorafanart.jpg

 

a tu dzisiejsze wypociny odemnie, jedyne co mi w miare wyszło to chyba nos, jestem z niego dumny :P

 

co do prac to jak dla mnie telthona bryluje :P

 

jeżeli i mnie po obejrzeniu filmu zebrało się na speeda to znaczy że film jest mega. :D

Edytowane przez SunRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności