Skocz do zawartości

Postać 3d: Obcy, przybysz z kosmosu.


ZZar

Rekomendowane odpowiedzi

No więc przeglądam to forum od dawna, postanowiłem że stworzę wip\'a ,ponieważ rzadko kończę swoje prace i mam nadzięję, że umieszczenie wipa na znanym forum, mnie zmotywuje.

 

Tematem jest obcy , podobny do \"itiego\" hehe, wiem , to nie jest moja pierwsza praca ,grafiką zajmuję się już jakiś rok.

 

 

ufok1.jpg

 

ufok2.jpg

 

ufok3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ET go home hehehe.smieszny troche i to wszystko co moge o nim powiedziec....te nogi ma jakies dziwnedo poprawy) no i szyja....ale tak jak na poczatek przygody z maxem to spoko :) inspirowales sie czyms czy tylko tak z czysty przypadek tworczosci w maxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E.T. na haus ...

 

ciekawe polaczenie sztuki picassa z nowoczesna technika naszych zielonych przyjaciol.

 

 

a na powaznie, to ciekawy stworek, czekam na dalsze prace i teksturowanie, moze bedzie realistyczny bardziej choc musze poweidziec ze srednio mi sie podoba to siatka logicznie prowadzona.po meshsmooth gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to głowe ma za dużą w stosunku do ciała... ale to kwestia wizji autora.... nogi są ok ale tułów jakiś dziwnye, nie podoba mi sie. poza tym bardziej urozmaiciłbym mu twarz... tzn głowe.... troche ją uwypuklił i poprawił oczodoły... pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze komp mi się zawiesił i straciłem ostatni stan modelu ale zdązyłem renderka zapisać, trochę się męczyłem z tym nogami :/ . Postaram się dorobić szczegóły jeszcze tylko łapki dorobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób mu może trzeci palec u nogi. Będzie lepiej wyglądał.

Sama postać śmieszna nawet. Wygląda trochę jak pryszczata dziewczynka w okularach z grubą oprawką.

Nie pasuje mi anatomia, nie przekonuje mnie. Szczegóły są chyba zupełnie nie przemyślane. Bardzo dziwnie i brzydko wygląda klatka piersiowa. Głowa też jest mocno nie przemyślana. Ale ogólnie pomysł mi się podoba. Może z tego wyjść coś fajnego, oryginalnego ... mały gruby kosmita z głupim wyrazem twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ufok :>

ale trzeba dopracowac szczegoly,jakies wiekszcze pofaldowania i znieksztalcenia bo teraz jest stanowczo z gładki...chyba ze nadrobiloby sie to jakas ładną texturą. Szczegolnie na glowie bym sie skupil, bo w takim stylu mozna z pewnoscia na miliony sposobow zrobić ciekawie urozmaicony łeb...powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom przystępuję do teksturowania, bump daje fajny efekt, narysowany w corel painter 8. Kanał color i diffuse to procedurale do wymiany niedługo.

 

I pamiętajcie, krem przeciw zmarszczkom mimicznym i chirurgia poczeka , łecheeheheh.

 

 

twarz2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności