Skocz do zawartości

BIG PROBLEM


Gość strat

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to normalne???? Scenka niewielka (sciany i okno-chyba z 1000 face\'ow maximum!-bez raytracingu)-FR zaczyna rendering, i po np:1/3 renderingu nagle baardzo zwalnia,po zrenderowaniu max ledwie zipie(z resztą caly system {98se})-okna programow ledwie się otwierają itd.W koncu system sie wywala-(norton antivir mowi ze system nie ma juz wolnej pamieci :)-na koniec bluescreen o problemie z \"ifsmgr.vxd(mialem 256 mb ramu). dokupilem nastepne 256 mb-nadal podobno malo pamieci-to chyba nienormalne??? HELP!!!! (rays nigdy nie ustawiam powyzej standardowych 300-ewentualnie mniej :))

Ps :athlon1600

Ps2:nie wiem czy to dobrze ze po wcisnięciu alt+ctrl+del okazuje się ze są aktywne dwie wersje cdilla (10 i 6x)

Z gory dzieki za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

po pierwsze max bardzo slabo zarzadza pamiecia. idealna sytuacja to taka kiedy masz 1 gig ramu.

moja konfiguracja: duron 1 gig + 128 mb ramu + WINDOWS 2000. Moge ci jedynie radzic zmiane systemu na wlasnie 2000.

a tak w ogole to co norton antivir ma wspolnego z pamiecia? chyba ze masz wlaczone auto-protect to sie nie dziw ze system ci ledwo zipie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ci chodzi o Nortona Utilitesa. A ja miałem podobny problem. Chodzi o wazonik, który ma reflection>0 (tak jak lustro) I kiedy Final dochodził do tego materiału to dosłownie się zatrzymywał. Nigdy nie doczekałem do końca. Fakt, że obiekty nie były proste ile poligonów to nie pamiętam. Ale pomogło zrobienie nowego materiału. Nie wiem co zmieniłem w tym poprzednim ale jak w nowym zmieniłem tylko reflection to wszystko ładnie poszło. System ma W2000 RAM256 a procek to PIII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności