Skocz do zawartości

Nowa strona, nowa muzyka - zapraszam


pmcomposer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Rewelka jak dla mnie. Skad bierzesz sample, wokale? Pytam z ciekawosci - na muzyce znam sie tyle, ze wiem czy mi sie podoba czy nie ;) Jak bede skladal reela to wiem juz do kogo sie zglosic - a skladal bede w tym roku na bank.

Gratuluje talentu - niemal wszystkie utwory jakie dane mi bylo ostatnio slyszec z roznych forow to byla jakas elektroniczna czkawka a Ty prezentujesz poziom dalece wyzszy. Z przyjemnoscia slucham wszystkich kawaleczkow! Destruction Time - WYPAS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dzięki wszystkim za wizytę, i za komentarze :).

 

Uwagi techniczne bardzo dobre. Niestety robiłem stronę w Wix, z czym wiążą się pewne ograniczenia (ale za to mogłem zrobić sobie sam, nie dłubiąc we flashu). Skórki do playerów zupełnie nie pasowały do klimatu strony (jakieś iPod-opodobne dziadostwo), a kontrola przycisków jest marna, więc poszedłem na taki kompromis ;).

 

Używam wielu różnych instrumentów, praktycznie za każdym razem innych. A w swojej bibliotece mam, jak Chrupek słusznie zauważył sporo rzeczy od EastWest ale też ProjectSam, Audiobro, Vienna Symphonic Library, Spectrasonics i co tam jeszcze. Wokale to głównie Voices of Passion czy Symphonic Choirs - z moimi tweakami. Nietajnymi zresztą - można o tym poczytać na stronie tutoriali, jak ktoś się lubi bawić ;).

 

- Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Właściwie nie jestem pianistą, a perkusistą, ale na fortepianie gram od nastu lat. Nie jakoś zawodowo - na własne potrzeby, bez wirtuozerii ;).

 

Chętnie bym Ci udostępnił jakieś nuty na piano, ale w tej chwili nic nie mam...

 

- Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności