Skocz do zawartości

scena3D: sztuczne A.I.


Gość raminez

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raminez

co zmienic co jest dobre i czy slonecznik dodaje troszeczke menancholi do tej pracy????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość raminez

to jest lalka powieszona ma dzruty wystajace z ramienia...ty tez miales take same ...???HAHHA

licze na odpowiedz czy slonecznik dodaje troche menancholi do sceny czy nie ...

tak czy nie

proste???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slonecznik sucks, daj bardziej jakas róże z duzymi kolcami, moze byc czarna nawet ale tej wielkosci

i i brzuch wiszacego sie chrzanii

 

praca mi sie podoba tylko zla kompozycja

wozek przwesuna w prawo i utnij sufit i boki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

wiesz lubie malo maslane ...ale vege...czy odpowiesz mi na pytanie czy slonecznik dodaje do sceny menancholi...

czy plod dziecka jest wlasciwie ulozony do zdeptania przez osobe ktora zkorzysta z wozka inwalidzkiego ???

czy lalka z wystajacymi kablami z ciala moze powiedziec kto jest ojcem dziecka ..

czy swiatlo ma byc mocniejsze czy slabsze .....

odpowiedz mi na strikte techniczne problemy ..(swiatlo,cienie ,kamera)

a nie Pi...ol..o masle maslanym ...bo to jest forum 3D a nie sklepu z nabialem ..

Prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

niewygladzalem go poniewaz chcialem zaznaczyc ze nie jest to cialo osoby zywej lub martwej ...

dzieki za komento ..nie to co member to jest forum ???

TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. to ja sie wypowiem tesz:

Nie slonecznik niczego tutaj nie dodaje, nawet nie wiadomo skad sie wzial (chyba ze nasiona postanowily opanowac swiat, ale one przeciez sa dobre :)

Ogolnie praca byla dla mnie niezrozumiala, do czasu twojej ostatniej wypowiedzi, w ktorej wytlumaczyles o co chodzi, ale to sprawilo ta kompozycje jeszcze bardziej chaotyczna.

Jezeli probowales sie poslugiwac jakimis symbolami to ci nie wyszlo, jezeli nie, to i tak ci nie wyszlo.

Nie bardzo rozumem co chciales pokazac i wyrazic poprzez ta prace ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał raminez...a nie Pi...ol..o masle maslanym ...bo to jest forum 3D a nie sklepu z nabialem ..

Prosze

 

sam zobacz na wlasny temat: \"sztuczne AI\" a jak mniemam to AI z angielskiego to \"artyfiszjal intelidżens\" wiec po jaka cholere jeszcze dodajesz przed to wszystko \"sztuczne\"?

 

to sie wlasnie nazywa \"maslo maslane\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

wiesz zrobilem cos ...i tak mysle ze ...kazdy moze zobaczyc to co chce ...kazdy moze odczuc to co chce ...niechcialem nazucic nikomu czegos z gory ...

stralem sie stwozyc taka scene ze kady odczuje co innego ...tak jak wiersz gdy go interpretujesz na swoj sposob to nieoznacza to ze to wlasnie twoja interpretacja jest wlasciwa...moze sztuczna inteligencja...moze aborcja..moze kalectwo ...moze wszystko naraz////?????to pytanie do ogladajecego...

scena pokoju z telewizorem i rodzina ogladajaca film co ona przedsawia ..(rodzina ogladajaca film ) nieczeba wlasnej inwencji ...poprostu autor narzuca tok myslenia ...ja nie...co chcesz to widzisz ..nic nieiwsz twoj problem ..nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

wiesz masz racje moglo cie to zmylic ale ...niezauwazyles tego od razu tylko pozniej a slowo sztucze podklesla skrot AI...

dzieki i bez obrazy ..nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozg - pomysl do bani.

 

cos takiego jak \"sztuczne A.I.\" nie istnieje nawet z pomyslach. Jesli juz to albo \"sztuczna I.\" albo \"A.I.\" bo A.I. to Artificial Intelligence

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał raminez

wiesz zrobilem cos ...i tak mysle ze ...kazdy moze zobaczyc to co chce ...kazdy moze odczuc to co chce ...niechcialem nazucic nikomu czegos z gory ...

stralem sie stwozyc taka scene ze kady odczuje co innego ...tak jak wiersz gdy go interpretujesz na swoj sposob to nieoznacza to ze to wlasnie twoja interpretacja jest wlasciwa...moze sztuczna inteligencja...moze aborcja..moze kalectwo ...moze wszystko naraz////?????to pytanie do ogladajecego...

scena pokoju z telewizorem i rodzina ogladajaca film co ona przedsawia ..(rodzina ogladajaca film ) nieczeba wlasnej inwencji ...poprostu autor narzuca tok myslenia ...ja nie...co chcesz to widzisz ..nic nieiwsz twoj problem ..nara

 

 

Wiekszosc ksiazek na rynku ma nazwy nie majace nic wspolnego z trescia, tutaj jest chociaz namiastka. Mimo ze tutaj S.I. wogole nie widze.

 

Ja bym poprawil kompozycje, i ten sonecznik, nie pasuje, dalem pomysl o rozy....

 

Ale i tak mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słonecznik - zupelne nieporozumienie, w dodatku zdradza go kiepski cien z PS\'a.

Reszta bardzo dobra - osłabic tylko kolorki i kadrowac portretowo - i bedzie duze PRO!

Calosci przydalby sie jeszcze jakisc konkretny tytul - pomysl nad tym...

Nareszcie jakis konkret dajacy do myslenia, zamiast kolejnego nudnego autka!

Brawo!

 

pozdro

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość shrek

troszkę mnie raminez zaskoczyłeś. dlatego w sumie postanowiłem odpisać. I nie przestrasz się, że będę pisał dużo bo chciałbym ci przekazać nie konkretne wskazówki a bardziej spostrzerzenia co do twojej koncepcji przedstawiania sztuki.

To jest forum 3d więc słusznie żadasz, że powinniśmy przede wszystkim wypowiedzieć się o materii warsztatowej.

Bo jeżeli chodzi o problemy egzystencjalne zawarte w twojej pracy to równie dobrze mógłbyś umieścić tutaj obrazek składający się wyłacznie z białego tła i też każdy by miał na temat takiej pracy odmienne zdanie, tudzież zadawał by sobie mnóstwo pytań w stylu \"o so Ci chodziło?\".

A jeżeli chodzi o warsztat to trudno mi jest cokolwiek doradzić konkretnego bo wg mnie wszystko jest nie tak jak być powinno. Łamiesz wszelkie zasady kompozycyjne. Twoja praca musi mieć jakiś temat, przez kompozycję nakierowywujesz odbiorce na twój tok myślenia. A dopiero on interpretuje to na swój własny sposób. Umieściłeś kilka symboli praktycznie bez ładu i składu i każesz nam domyślać się o czym jest twoja praca, jaką historię opowiada. No i w większości przypadku spotykasz się z niezrozumieniem. Wg mnie nie jest dobrze że w Twojej pracy jest tak wiele wątków. Jak praca jest o wszystkim to tak na prawdę jest o niczym. Rozwiązanie widzę jedno to nie może być praca cytuję: ...moze sztuczna inteligencja...moze aborcja..moze kalectwo ...moze wszystko naraz////????? temat jest AI więc odbiorca sili się by ją właśnie zobaczyć i wątpię czy patrząc na twoją robotę będzie zastanawiał się nad aborcją.

Pytasz czy kwiatek jest melancholijny. Tak na marginesie co ma melancholia do sztucznej inteligencji czy tym bardziej aborcji. Co do kwiatka to nie ma w sobie za kszty melancholii. Nie wystarczy umieścić kwiatka żeby uzyskać melanchlijny nastrój. Trzeba go jeszcze tak umiejętnie umieścić żeby wydawał nam się melancholijny. Kwiatek w zależności jak go przedstawimy może oznaczać miłość, nienawiść, ból itp. słowem jednym głupim kwiatkiem można oddać wszystko co się chce. Chcesz kwiatkiem dodać melancholii nie ma sprawy, jemu potrzeba lekkości - zrezygnuj z tego twardego cienia dopracuj szczególy modelu bo teraz jest brzydki, nie czysty (mam nadzieję że nie będziesz się tłumaczył że \"chcialem zaznaczyc ze nie jest to cialo osoby zywej lub martwej ...\" jak w przypadku ciała - swoją drogą jeżeli nie jest żywa albo martwa to jaka jest?), i przede wszystkim nie może być taki sztywny najlepszy efekt melancholijny uzyskasz gdy kwiatek będzie pochylony u góry jak to słoneczniki mają w zwyczaju. Dobra ale z drugiej strony to efekt melancholii można też uzyskać posługując się np. wózkiem inwalidzkim (uwierz mi wózek może być bardzo melanchlijny jeśli się go dobrze przedstawi) to po co umieszczać kwiatka. Dla samego nastroju melancholii nie warto. Dodając kolejne elementy komplikujesz całość. A geniusz tkwi w prostocie, zwłaszcza jeżeli chodzi o symbole.

Kurcze mogę tak dalej pisać ale chyba trzeba kiedyś skończyć. Nie dziw się że ludzie nie dają ci konkretnych wskazówek bo technicznych błędów u ciebie jest za dużo by coś konkretnego napisać. Mam nadzieję że choć część tego co próbowałem ci powiedzieć zrozumiesz, bo cieszy mnie to że szukasz i chcesz coś przedstawić a nie tylko zrobić bezmyślną pracę, wystarczy tylko żebyś w tym szukaniu odnalazł prawidłową drogę. Z niecierpliwością czekam na kolejne prace, bo chciałbym wiedzieć jak twoje myslenie wyeowoluje. A co do błędów technicznych to poczytaj trochę o kompozycjach i ćwicz to dojdziesz do wprawy. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, prawie sie poczułem jak na lekcji polskiego gdzie nauczyciel gada totalne bzdury i głupoty o epitetach, powtórzeniach , wykrzyknieniach i innych takich bzdetach w wierszu.... :(

no i tak jak poprzednicy doczepie sie do tematu, że jest bez sensu - \"sztuczna s.i.\" czyli \"sztuczna sztuczna inteligencja\" - n/c

jesli chodzi o pracke od strony technicznej to chyba nie mam nic do zarzucenia (jeszcze nie przyjrzałem sie dokladnie) i jesli dalej bedziecie gadać o \"przesłaniu\" to juz wiem do jakiego tematu nie zaglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze : sztuczne A.I. - no comment

Po drugie: Praca bez sensu i brzydka, ale w sumie galerii widziałem brzydsze (tzw. sztukanowoczesna). Wózek nawet ujdzie. MNIE RAZI KOMPOZYCJA. I następnym razem zrób coś, żeby praca nie wyglądała,jak kilka renderów połączonych w PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to dziwne, nietypowe, (moim zdaniem) glupie(bez obrazy autora), ale wiele tak zwanych \"instalacji\" jest do d**y, i tak samo na lekcjach polskiego sa wierszy badz inne farmazony ktorych nie rozumiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności