Skocz do zawartości

Relacja: netArteria


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

!wrzuciłem to tu bo sie da zmiescic obrazy

a mam problem z serverkiem!

 

dziś minął (prawie) pierwszy dzień netArteria , było kilkanaście wykładów

z czego publice (nie widać tego na zdjęciach bo było ciemno) ok.40 osobowej

się podobał wykład Staszka Męderka.

Pierwszy wykład nosił tytuł : \"Arite ciphra:między pokusą wyzwolenia a doświadczeniem klęski\" było na nim ze 7 osób ja po 10 min. nie mogłem znieść tego i wyszedłem do galerii popsztykać na kompach i pooglądać filmy.Następnie był wykład \"Czym jest sztuka nowych mediów\" nie byłem na nim bo nie miałem czasu , pojechałem do Tychów i wróciłem do Katowic na wykład \"Zastosowanie druku cyfrowego w praktyce grafiki artystycznek\" wykładzik był dość ciekawy

opowiadał o zaletach cyfrowego druku i sposobie użycia go w praktyce.Poźniej \"O zastosowaniu tabletu graficznego w nowoczenym designie\" , z tego co widziałem przez nieliczne dziury w tłumie to koleś miał talent prezentował zalety tabletów i techniki robienia szkiców do designu itp.

Następny wykład był \"Za kulisami filmu kreowanego komputerowo\" to chyba był na razie najlepszy wykładzik na tej imprezie.Stanisław Mąderek opowiadał jak robił teledyski , reklamy , o zaletach i wadach bluebox\'u , o nowoczesnych technikach kamerowania i renderowania i oświetlania (miedzy innymi opisywal GI ,HDRI) , mówił też o maskach , o dostosowywaniu ruchu w animacjach , efektach w maxie.Wykładzik był całkiem za****sty. Był taki kawałek , zobaczycie na filmiku kiedy leciał tekst :

\"te monitory to były specjalne skrzynki z których obraz było bezproblemowo oglądać z odległości 7 cm

-normalny człowiek by podszedł i powiedział : Ja pierd*le

ale jest i drug typ ludzi z moją reakcją:

o kuuurr****aaaaaa....(śmiech na sali)\"

-cytat z wykładu , na dwóch pozostałych nie byłem bo 5 godzin siedzenia tam to juz mi się nudziło

 

 

1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności