Skocz do zawartości

scena 3d: piranie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1) nowy uzytkownik - no to tradycyjnie powiem aby przeczytał regulamin :) (czyli zmien temat na np. scena 3d: rybki)

2) scenka jest w wodzie wiec prawie wszystko powinno być nieco niebieskie. o ile dalszy plan jest wporzo to pierwszy plan zdecydowanie jest zbyt kontrastowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie prezentuje sie calkiem ladnie, poza tym: patrz przedmowca punkt 2. :)

Dodaj jeszcze troche \"zycia\" w ta scene - kilka malych kolorowych rybek, jakies glony albo koralowce i bedzie git.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koralowce to moze nie, bo z tego co widze to te rybki to chyba piranie a one zyja raczej w zbiornikach slodkowodnych.

Co do pracki to podoba mi sie, ale faktycznie wiecej zycia i bedzie ok. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za ocenę (i dla Piotra \"Pioniera\" za wsparcie :) ) Scenka miała przedstawiać piranie w rzece (dlatego brak koralowców) Jeżeli woda w rzece jest czysta to niebieski odcień pojawia się dopiero na dużej odległości, ale może faktycznie przesadziłem :). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Dobry :)

 

To miało iść do Galerii czy WIP ;)?.

Dla mnie wszystko jest ok, jak ktos już wcześniej wspomniał to są piranie więc klimat mi jak najbardziej odpowiada. Nie za ciemno nie za jasno.

 

Dla mnie dobra pracka, coś w niej fajnego jest co mi się podoba.

 

ps.

zrób edycje pierwszego posta i popraw temat na zgodny z regulaminem

 

Pozdrawiam

Pionier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystko jest ok, ale jeśli mogę coś zasugerować. Woda w rzece nigdy nie jest taka przeźroczysta jak w twojej scenie, zwykle jest troszke bardziej zamulona (szczególnie rzeka Amazonka tam gdzie piranie występują) i ma kolor taki bardziej mułowy, wiesz o co mi chodzi. No chyba, że chcesz by to było w jeziorze to owszem wszystko ok, tylko odcień wody zmienić na bardziej berzowy, bo taką wodę to tylko w oceanach spotkać :). (no chyba ze sie strasznie myle, za co przepraszam:P).

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Aha jeszcze jedno, w rzece raczej nie ma takich wielkich kamieni, więc raczej lepiej żebyś nazwał te scene piranie w jeziorze ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No owszem na upartego można :P, ale ja bym tam jeszcze popracował, bo widać, że ciekawa pracka.

 

Nie nie jestem nauczycielem (nie zamierzam nawet zostać!), jak narazie mam pojutrze mature, a ja siedzę przy kompie i męczę 3d studio:P. Co do znawstwa to po prostu oprócz ślęczenia przy komputerze interesuję się naszą Matką Naturą, czytam i oglądam takie kanały jak National Geographic czy inne podobne.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Gacu666, ale to pytanie o nauczyciela było chyba do mnie :). Pionier: tak, pamiętasz jak mówiłem o stałej pracy?! A nad kolorkami popracuję :) Narazie zabrałem się za nową scenkę, nie wiem jak to nazwać, ale będzie to stary budynek. Wkrótce screeny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności