Skocz do zawartości

render a format 100x70 wydruku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do zrobienia planszę 100x70cm. Zrobiłem projekt w maxie i chciałem wyrenderować projekt w jak największej rozdzielczości, żeby na wydruku 100x70 cm nie było widać pixeli. Nie wiem jaką mam dać rozdzielczość i jak to ustawić w renderze, żeby wyszło jak najlepiej pod względem wielkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no i zawsze można powiększyć o te 25% w fotosklepie ;) z samplowaniem wyostrzającym

 

a MAX Ci się zamyka bo brakuje pamięci RAM .

Jeżeli działasz na 32 bitach to raczej problem nie do przeskoczenia, chyba że renderowanie w kawałkach , paskach czy innych wynalazkach.

 

sieknij te 150 DPI ... powino pomóc, a jeszcze pytanie czym renderujesz ?

bo przy vrayu można trochę stunningować użycie pamięci RAM ... poszperaj na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo to się nawet nie napinaj , VS mądrze prawi, przy formacie 100X70 nie ogląda się go na "ginekologa" tylko z pewnej odległości , czyli dodaje się DPI poprzez zwiększenie dystansu ;)

 

jak to na zaliczenie to machnij kredkami świecowymi , teraz wszyscy robią wizki to miałbyś plusa za oryginalność ;) jak ja studiowałem to wszyscy malowali akwarelkami , a jak ktoś machnął wizkę w autocadzie ;) to wtedy on miałplusa za oryginalność . tempora o mores

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, gadanie. Takie sytuacje wymagają znalezienia najprostszych rozwiązań. Spokojnie można robić low-res do takich projektów. Ja swego czasu kleiłem (dosłownie) A0 z A4 drukowanych pokątnie. Strasznie to wyglądało, ale zalka była a i kartonik zostawał na następną planszę :D

A render czy w low res czy xxl i tak prezentuje to samo, więc po co spinka.

Edytowane przez PICsell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności