Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Volkswagen Golf IV


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, tak sobie śmigam po forum i myśle sobie że wrzuce tu mojego Golfika, bo narazie myśle że idzie mi nieźle (w porównaniu do Focusa), a nie chciał bym go skopać. Napiszcie jak znajdziecie coś co można by poprawić. Z góry dzięki.

 

P. S.

to jest mój drugi model jaki zamieszczam na forum, pierwszy możecie zobaczyć tu:

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=10803

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

 

[Wyedytowany dnia 20-6-2004 > slim_sandman]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Eno Kryhas, golfa nie widziałeś?? :P:P Przód właśnie jest prawie jak golf IV natomiast tył jest gorszy i przypomina raczej wcześniejszego braciszka nr III, ale fele i opony są wyk**r*wiste!! phehe:) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh...nie tylko loozack ma sentyment do tej furki...podstawa niemieckiej motoryzaji zasługuje na coś wiecej nish wielkie dziury i przedziwne nadkola...nie wiem zupełnie skąd ich kshtał wytrzasnąłeś ;)

 

popraw się...bo psujesz krew fanom VW;)

 

pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za linka, bardzo się przyda w dalszej pracy, a jak narazie zamieszczam kolejną fotkę, owoc nocnej pracy, zderzaczek. Wymaga jeszcze troche pracy, ale to później, najpierw trzeba zrobić coś żeby nie wyglądał jak popękany :)

 

Wygląda chyba troche lepiej, od tego wyżej.

4.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz będzie tak nietypowo, wie ktoś co na to poradzić? Jak wczoraj kończyłem zabawe z maxem to zapisałem i wyłączyłem program tak samo jak setki razy wcześcniej, ale dziś jak chciałem otworzyć to niesteny nie otworzył jak setki razy wcześniej i wyskoczył ten screen. Może ktoś wie co z tym począć, na szczęście co jakiś czas zapisuje swoją prace w innym pliku, na wypadek gdyby coś nie wyszło, ale nie bardzo lubie robić coś dwa razy, szczególnie że wcześniej wyszło całkiem nieźle. Jak ktoś wie czy to się da jakoś ugryźć to porsze o pomoc

blad.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzycam sereena, żeby nie było że sie obijam, chociaż nie zrobiłem zbyt wiele, popracowałem troche nad przodem, zrobiłem coś żeby nie wyglądał jak by się zaraz miał rozpaść. zrobił bym więcej gdyby nie pewien incydent :)

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze z tylu wloz mu lampy a\'la lexus? Z przodu brewki albo rzesy albo badlook, i do tego jeszcze jakis fajny bodykit i bedzie \"full wypas\", BTW obejrzyj sobie filmiki dahlback\'a(Golfik ma 900 KM) dla niego asfalt=lod,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to miejscami krzywo

po durgie to możęsz zapakować z tyłu nowe lampu Helli (wyglądają podobnie jak V)

Po trzecie zgadzam się z Sikhamem bo jak mamy szukać błędów to takie ułożenie troche utrudnia

Ogólnie mówiąc ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym poprawianiem błędów to może być problem, bo to jest pierwszy model jaki modeluje w lowpoly i siatki już mam tak pokopane że masakra, a co element to inaczej jest robiony, więc w planie mam go skończyć, na poziomie takim żeby się go nie wstydzić, a następny to zrobić już wypas (chociaż myśle Pussik nie dorównam :).

A teraz wrzucam swiatełko, to jest moje pierwsze światło które ma szansesię jakoś prezentować (patrz focus), więc nie zjedzcie mnie za mocno. Dalej nie bardzo wiem jak sobie z tyłem poradzić, więc prosze o pomoc!

 

10.jpg

11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tak zwanym międzyczasie zacząłem się bawić teksturami (bo chciałem mniejwięcej zobaczyć jak będzie wyglądał), poniżej widać efekty. Dalej nie pasuje coś ze światłem i nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić, może jakieś sugestie (był bym bardzo wdzięczny)

 

12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no z tymi flelami to chyba przegięcie, w planie mam zrobić lajtowego golfika z lekkim tuningiem, więc by troche nie pasowało, ale może na koniec :)

 

Mała prośba, nie znalazł ktoś może fotki zacisków hamulca z mojej furki?

 

[Wyedytowany dnia 14-6-2004 > slim_sandman]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że to jest low poly :-)

zaczynam od prostego kształtu, a potem mesh smoth, tylko że w moim wykonaniu to jest troche bardziej zakręcony prosty kształt :-p

więc powinienem to chyba nazwać low high poly hehehe

chyba że jest na to jakieś inne określenie, nie wiem, dopiero zaczynam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo, bez mesh smoth, troche trwało zanim to wyłączyłem, ale jest (nie wspominam nic o tym ze już dawno powinno mnie nie być na kompie), wiem że popełniłem błąd, bo robiłem zbyt dokładną siatke, chciałem żeby było dokładnie a zrobiła się masa błędów.

 

21.jpg

[Wyedytowany dnia 25-6-2004 > slim_sandman]

 

[Wyedytowany dnia 30-6-2004 > slim_sandman]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Masakras

hehe eno nie wiesz co wlasnie zrobilem :-) wpakowalem twojego Golfia jako tapete na pulpita :-) ... impresiv ...... hehe aaaa i zaliczylem dzis ta mate :D .... jeszczek wiesz co zostalo a pozniej max :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za randa bez materiałów.

Poniże są zaznaczone błędy:

1- krzywe lampy niedochodzące do karoserii

1a- niedochodząca klapa i kawałek słupka

2- wydaje mi się że tam jest troche krzywo (wklęsłe miejsce)

3- dzióry :]

Narazie tyle znalazłem i myale że już nic nie znajde bo dobrze ci idzie.

Aha jeszcze jedno :]

Opone masz zabardzo kanciastą.

 

[Wyedytowany dnia 25-6-04 > Kryhas]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności