Skocz do zawartości

Spotkanie


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tak tak tak tak tak WROCLAW tak tak tak

 

czemu ?

 

1. bo to super miasto

2. bo to super extra miasto

3. bo tam jest masa ludzi fajnych

4. bo jest tam blisko

5. bo to duze miasto

6. bo tam jest ogolnie fajnie

 

A tak na powaznie:

jestem za i podpisuje sie pod tym reka i nosem. I dlatego Wroclaw bo naprawde jest tam masa ludzi z forum i w ogole miasto naprawde z klasa (duze ale nie moloch) i sa bezposrednie polaczenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mysle zeby to bylo lepiej na jakims zadupiu np w jkims malym miasteczku(wiem ze niekazdemu sie chce dupe ruszyc).mysle ze trzeba by najpierw bylo zrtobic sonde kto pojedzie...i zeby niebylo tak ze pojada 3 osoby albo wogle nikt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego typu tematy juz dawno powstawaly...i ... niestety nic nie wychodzilo na wieksza skale, jedynie spotykali sie ludzie z tej samej okolicy...a co do Wroclawia..moglbym sie tam pokazac ale dopiero po egzaminach ( czyli po 9 czerwca ). Mam nadzieje ze to wypali,a nie jak wczesniejsze...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie chodzi tu juz o wakacje... :D czemu nie wroclaw..??

chcialbym zeby to troszke wygladalo na normalne spotkanie ....moze ognisko jakies jezioro...itp. a niechce mi sie po barach szlajac

a co do dresow (watek odnusl sukces) to jesli nas bedzie z 20 czy tam wiecej to juz nieproblem :D hehe

mysle ze znajde cos typu domkow na biwaki nad jeziorem i to bedzie najleprzym rozwiazaniem...

co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz dojazd ....mysle ze spotkamy sie w jakims miescie wylotowym i poprostu sie tam jakos przemiescimy juz wszyscy razem....ja mysle zeby to gdzies na mazurach zrobic....woda las...plaze sa fajne...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za! Pisze sie na wyjazd odrazu:) w lublinie bylbym w stanie zorganizowac Zawalisty Hotel za darmo! tylko wczesniej musial bym znac dokladna date i ilosc osob a pozatym nie wiem na kiedy bylby by miejsca wiec trzeba by bylo duzo wczesniej sie dogadac pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jesli juz to Warmia bo tu ladniej i czysciej (wiem bo tu mieszkam i mam 11 jezior w granicach administracyjnych miasta - Olsztyn)

 

Ale ludzie wezcie sie kurde obudzcie. Nie wiecie ze mieszkacie w Polsce a tu sie pije ? dam sobie glowe obciac ze jesli by doszlo do jeziora ogniska lasku i tych innych przyjemnosci to CG byloby 2% no moze 4,5% rozmowy i spotkania a reszta to tarzanie sie we wlasnych zygach i budzenie sie w nich stwierdzajac ze impreza sie udala nie pamietajac co sie dzialo poprzedniego dnia. Taka jest prawda i tu nie ma wyjatku od tej reguly.

 

Z drugiej strony nie chce tu mieszac nic w tym stylu bo jak kazdy bedzie tak narzekal jak ja teraz to kupa z tego wyjdzie. Dlatego jestem za czyms bardziej zorganizowanym i dlatego lepiej to w jakims miescie zrobic w srodku cywilizacji. Ale i tak pewnie nic takiego zorganizowanego po czasie miesiaca by sie nie zrobilo wiec chyba jezioro i to co pisalem wczesniej by predzej wypalilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupa tam.ja moge zalatwic domki nad jeziorem 25 zl za domek a tam 5 osob wejdzie(nawet pietrowy i ma balkon)moze tam pojade i fotki pocykam i wwale tu na forum sa sklepy niedaleko tych domkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tak myslalem bo w koncu to jest forum CG-oriented. A picie jest normalna rzecza to sie zgodze - ALE NIE W POLSKICH WARUNKACH. Kurde u nas wszyscy chleja i to ciagle i nie wazne czy jest okazja czy nie i kazdy traktuje browar jak oranzade czy herbate. Jestem tym rozgorczony i wyrazam swoje zdanie bo nie moge patrzec na mlodziez sie tak zaprawiajaca ciagle. A najgorsze jest to ze stan upodlenia do jakiego czlowiek sie doprowadza po sporzyciu odpowiedniej dawki jest po protus zalosny i bez niego impreza sie nie udala. Szczytem tej zlosci jest to ze wiesz (na szczescie nie widzisz ale to juz inna bajka) ze robi to Najkochansza Ci osoba a Ty nic nie mozesz na to poradzic, a to boli najbardziej.

 

I jeszcze: jeden browar jest spoko, alkohol jest dla ludzi i nie mam nic przeciwko niemu ale NIKT nie zabiera sie za jednego browara bo to zawsze malo.

 

Ale EOT bo to nie miejsce na to.

 

Jestem ZA spoktaniem choc juz widze forum-max3d-after-%

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pić, ale PEPSI...:P Leru ma rację...wystaczyloby kilka godzin i wszyscy beda już zalani...Jenak z dugiej strony spotkanie na \"łonie natury\" może być czyś w odzaju mini-kolonii i to z kolegami, któzy interesują sie tym samym...:)

 

Jeśli nie licząc poblemu alkoholowego i tym podobnym to taki zjazd powinien wypalić (choć raz...)

 

Pozdr

Jestem jaknajbardziej za...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie tak tego picia boicie?...znac tylko umiar i sprawa zalatwiona...kto go nie zna to pozniej zalosnie wyglada i ma koniec impry --finito

a napewno ludzie chetniej by zjechali jakby oprocz chlania bylo cos jeszcze jakis wykladzik, prelekcja..cos na wzor konwentow ... frekfencja wzrasta

a co do plenerowych wyjazdow ... mazury sa idealne chlopaki ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to wynajdywano alkohol zeby z niego rezygnowac :D

 

Chociaz nie wszyscy uczestnicy forum sa pelnoletni, to mysle ze ci co mlodsi nie otrzymaja pozwolenia na taki wyjazd od

rodziny :D wiec nie ma problemu.

 

Swoja droga to jezeli taki zjazd ma sie odbyc nad jeziorem w domkach, to chyba nie zapowiada sie ze wezmiemy kilka kompow i bedziemy patrzec jak sie scena renderuje w srodku lasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić regulamin spotkania, gdzie pierwsza zasadą będzie brak alkoholu ( albo dopuszczalna ilość promili...:P)

Hehe...racaj sanki...teraz trzeba rozwiązać problem z kompami...:|

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Falcrum

Pić, ale PEPSI...:P

Taa, pepsi piją lepsi, a głupole piją kole, lub czasami też jabole :P

napisał Falcrum

... to taki zjazd powinien wypalić (choć raz...)

Wypalić?? A jakie, zbite, rozdrobnione, z rury czy z blanta?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

little-ninja dobrze mowi: cos na styl konwentow to by bylo to, ale to wymaga organizacji i w ogole. Choc gdyby sie zgrac to by mozna bylo cos zrobic.

 

a ponizej jest wypowiedz potwierdzajaca to co powiedzialem wczesniej i to co Falcrum rowniez wyrazil. I czy ktos mi to moze tez wyjasnic: po cholere jechac iles tam na \"zjazd CG\" jesli jedzie sie schlac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom wypowiedzi już świadczy o tym co \"nas\" badziej interesuje ( niestety to nie jest CG...:( )

 

Prezentacje to każdy z nas będzie robił...co lepszy ten pokaże więcej...Takie spotkanie miałoby być czymś w rodzaju wzajemnego poznawania technik modelingu/texturingu itp.

Spawa poznania się to jest już na 2 miejscu...przeciez i tak się \"spotykamy\" dzień w dzień poprzez forum i GG...

 

Osoby, które będą \"rozrabiać\" po postu wywali się z \"obozu\"...

 

To więc kiedy mam jachać ?? :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falcrum nie uwazasz ze jestesmy (osoby nie chcace alkoholu) w miejszosci ? Wywalenie nie wchodzi w gre tak sie mysli ze o i juz zalatwione. I masz racje powinno byc czyms w rodzaju poznawania technik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Leru

, ale to wymaga organizacji i w ogole. Choc gdyby sie zgrac to by mozna bylo cos zrobic.

 

organizacja to podstawa...wiem jak to wyglada w poznaniu od strony wlasnie zalatwiania, jak ludziska robia konwenty fantastyki,komiksu....troche trzeba sie nabiegac...ale spotkac sie jest zawsze milo

- np w krakowie tez maja jakies e-arty tylko ze na bardziej zaawansowana skale (w sumie to nie wiem nie bylem,ale po liscie sponsorow moglo byc obiecujaco;)

 

co do zgrania to nie ma co mowic na poczatku ze ktos pomoze a jest z drugiego konca polski...to musiala by byc grupka ludzi znajaca sie miedzy soba, najlepiej z 1 miasta, ciachajaca na forum i chcaca cos zorganizowac

zastanowcie sie bo to byloby na pewno bardziej atrakcyjne niz samo tankowanie(a zreszta od tego ma sie kumpli we wlasnych miastach;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Falcrum

Poziom wypowiedzi już świadczy o tym co \"nas\" badziej interesuje ( niestety to nie jest CG... )

Nie oceniaj wody po kształcie naczyń do których została wlana.

napisał Falcrum

Takie spotkanie miałoby być czymś w rodzaju wzajemnego poznawania technik modelingu/texturingu itp.

A jak chcesz to zrobić?? Na sucho?? Tzn miałem na myśli kartką i ołówkiem, czy każdy ma przywlec swojego towera??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pisanie jakiegos regulaminu i zakazu co do picia alkoholu jest bzdura ! to tak jakby bylo caigle forum gdzie wszystko co zle sie napisze jest kasowane przez moderatorow ! ludzie to ma byc wolny zlot w celu poznana siebie itd!! a nie jakies rygorystyczne kolonie !

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie oceniam...nie znam osobiście więc nie wiem, kto co robi, co pije, co pali...itp. Tylko po wypowiedzaich można się domyślać...W końcu tutaj nasze wypowiedzi kształtują osobę, którą inny user widzi...

Dalej przecie dyskutujemy nad miejscem i zasadami...wszystko trzeba jeszcze dopracować...

Oczywiście bez komputeów to będzie popijawa, a nie spotkanie dla koneserów CG...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Pablo

ludzie to ma byc wolny zlot w celu poznana siebie itd a nie jakies rygorystyczne kolonie !

Dokładnie. Przecież, każdy zna swój organizm i wie na ile może sobie pozwolić i chyba nikt tu na forum nie jest taką świnią, żeby przyjechać na zlot tylko po to żeby się orżnąć i burdel zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec jak widac zdania co do ksztaltu zjazdu sa podzielone :]

Jak dla mnie to uzywki nie sa najwazniejsze w tym przypadku, chociaz dosyc wysoko :D

 

Swego czasu bylem na zlocie CS-owcow organizowanych przez jeden z łódzkich serwerów, spotkanie odbylo sie w pubie, wiekszosc sie nawalila i sie rozeszlo dosyc szybko :)

 

Dobrze ze ktos wyrazil ochote i ze powstala ta dyskusja :) mam nadzieje ze sie uda i jakby co sluze pomoca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - w koncu nie mozemy opisac tu czlowieka po czymach wiec opisujemy go po tym co pisze. A jesli tak pisze to tak sie go ocenia i koniec (z punktu widzenia danej osoby oceniajacej).

Jak widzialem to najwiecej ludzi jest w Wawy, Trojmiasta i Wroclawia. Fakt ktos musialby sie tego podjac ale w koncu kazdy moze cos swojego dorzucic (kwestie np plakietek czy planu czy czegos tam jeszcze).

 

Regulamiu nie powinno byc zadnego bo to nie jest oboz koncentracyjny ale to jak to bedzie zorganizowane pewnie da jakies zasady samo z siebie

 

Little-ninja: otoz to - chlac to z kumplami z miasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności