Skocz do zawartości

Ostrzezenie o niebezpieczenstwie


keiichi_morisato

Rekomendowane odpowiedzi

Na podstawie danych experymentalnych (2 kumpli poleglo ja sie uchowalem) Wiem ze jesli maxa 4 i 5 ma sie zainstalowanego na 1 systemie lubia sie one krzaczyc. Otoz pierw pada max4 (wywala ze trzeba zarejestrowac choc zrobilo sie to wieki temu) a potem pada max5 (ten sam bład) co gorsza nawet reinstal nic nie pomaga i nie da sie go uruchomic (na dodatek ponowna rejestracja nie przynosi rezultatow).

 

Wiec strzeszcie sie!!

I nie mowcie potem ze nie ostrzegalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja w maxach juz mialem taki \"blad\", ze trzeba bylo ponownie zarejestrowac i dupa. to nie wina 2 maxow. musisz odinstalowac maxa i jeszcze taki ukryty folderek c-dilla. potem zainstaluj jeszcze raz wygeneruj numer i powinno dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

a ja kiedyś zainstalowałem 2 maxy na dwóch dyskach (rozne systemy, raz startowałem kompa z jednego innym razem z drugiego). I jeden tak sie spierdolował (za przeproszeniem) że nic nie pomogło. Do tej pory nie chce przyjać klucza, a zforamatować nie moge bo to nie moj komp tylko pracodawcy :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreska: wlasnie tak jak mowil Skow, trzeba skasowac katalog C_DILLA, ktory znajduje sie na dysku C (ma atrybut ukryty) i wtedy reinstalowac Maxa, lub jak wyjdzie, tylko Autoryzowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialam 2 maya instalowane i lecialy obydwa wspaniale zadnych problemow z cidilla ... jedyne co sie zepsulo byl system ... ale od czego ma czlowiek nortona ghosta i images ;)

swietna rzecz polecam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja mam na jednym maxie i brazila i finala przyczym jedyne co z finala uzywam to materialy a co do light effects to fakt zwis u mnie tez jak brazilem te effekty renderowac chce

przyczym kedys mi sie brazil z phoenixem gryzl i to jak tera nie wiem nie uzywam juz tego pluginu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności